K U L T U R A

Listy do M. 2 i nie tylko

Przed nami kolejna filmowa noc i kolejna premiera. Tym razem będzie to  rodzima, świąteczna już produkcja. Po czterech latach ponownie spotykamy się z bohaterami komedii romantycznej Listy do M.

ENEMEF: Noc z Listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne, to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści – zachęca Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Tej nocy będziemy świadkami aż czterech różnych historii o miłości. Jest zatem spora szansa na to, że rozgrzeją one serca widzów i wprowadzą ich w błogi nastrój.

Błyskotliwe i zabawne dialogi bohaterów wprawią nas w doskonały humor – dodaje Anna Winsz – ten maraton to solidna dawka pozytywnych emocji i doskonałe panaceum na jesienną chandrę!

W repertuarze tej filmowej nocy zobaczymy najpopularniejszą chyba polską komedię ostatnich lat jaką jest film Listy do M., a także premierowo wyczekiwaną przez niektórych kontynuację a więc Listy do M. 2. Dodatkowo wyświetlona zostanie zabawna historia Sypiając z innymi oraz słodko-gorzka opowieść z humorem Love, Rosie.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 23,00 do 33,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc z Listami do M. zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 13 listopada od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Listy do M. 2

Listy do M. – film przedstawia historię nieco pogubionych życiowo bohaterów – pięciu kobiet i pięciu mężczyzn. Ich wspólnym mianownikiem stają się Święta Bożego Narodzenia i wielka miłość, przed którymi, jak się okazuje, nie sposób uciec. Doskonali aktorzy ujmują widza swoją prawdziwością od pierwszej minuty filmu. Skutecznie wywołują zarówno śmiech, jak i wzruszenie, ale przede wszystkim przywracają wiarę w magię świąt i potęgę prawdziwej miłości. “Listy do M.” zachwyciły nie tylko widzów, ale także krytyków. “To najlepsza polska produkcja od dziesięcioleci, na poziomie niezłego Hollywood” – redaktor naczelny “Filmu” Jacek Rakowiecki.

Listy do M. 2 – to oczywiście kontynuacja “Listów do M.”, które odniosły spektakularny sukces i stały się najpopularniejszą komedią wyświetlaną w polskich kinach od 25 lat. Najnowsza odsłona “Listów do M.” przedstawia dalsze, zabawne perypetie bohaterów filmu po 4-letniej przerwie. Znów zbliża się Wigilia, a oni muszą stawić czoła życiowym wyzwaniom, które przyniosą widzom tyle śmiechu, co i wzruszeń. W błyskotliwą fabułę filmu została wpisana m.in. intryga zaręczynowa, walka z chorobą, zagmatwane związki i oczywiście wielka, choć nie zawsze łatwa – miłość. To wciągająca, klimatyczna komedia na światowym poziomie, która ujmuje humorem, wciągającą historią i doskonałą, gwiazdorską obsadą, tym razem w jeszcze większym składzie.

Listy do M. 2

Sypiając z innymi – głównymi bohaterami są Lainey i Jake, których łączy wyjątkowe wydarzenie z przeszłości – ich pierwszy raz. Od tamtego momentu mija kilka lat, gdy wpadają na siebie zupełnie przypadkiem. Jake jest typowym kobieciarzem, a Lainey uzależniła się od żonatego Matthew. Zdając sobie sprawę, że nie są szczęśliwi zapisują się na terapię dla seksoholików, gdzie wywiązuje się między nimi wielka przyjaźń. Ich relacja pogłębia się, a oni robią co mogą, by… nawzajem się nie dotknąć. Błyskotliwe dialogi i magnetyczna, ekranowa para sprawiają, że ta z pozoru prosta historia staje się bardzo przyjemną i niezwykle wciągającą rozrywką. To film,

Love, Rosie – film powstał na podstawie bestsellerowej książki “Na końcu tęczy” Cecelii Ahern znanej również ze słynnej powieści “P.S. Kocham Cię”. Rosie i Alex są przyjaciółmi, którzy razem dorastali i wspólnie przeżywali najważniejsze chwile w młodzieńczym życiu. Choć łączy ich wielkie uczucie i mogłoby się wydawać, że są sobie przeznaczeni, los pokrętnie steruje ich losami sprawiając, że relacja tych dwojga kształtuje się przez kilkanaście lat, co rusz zmieniając swoją formę. W całość tej historii wplecione są liczne zabawne epizody i śmieszne teksty, które potrafią rozbawić do łez. To słodko-gorzka, bardzo życiowa opowieść z humorem o sile miłości, która nigdy nie jest łatwa i oczywista.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium