Sport

III turniej Lotto Poznań Speedway Cup

III turniej Lotto Poznań Speedway Cup  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

III turniej Lotto Poznań Speedway Cup wygrał Tobiasz Musielak reprezentujący Unię Leszno. W całym cyklu triumfował z kolei Marcin Jędrzejewski, który na swoim koncie zgromadził 30 punktów.

Bieg po biegu:
1. Zgardziński, Konopka, Wawrzyniak, Pytel
2. Jędrzejewski, Kubera, Piaszczyński, Adamczak
3. Musielak, Świderski, Edberg, Szewczykowski
4. Dziatkowiak, Summers
5. Świderski, Wawrzyniak, Piaszczyński
6. Jędrzejewski, Edberg, Zgardziński, Dziatkowiak
7. Musielak, Konopka, Adamczak
8. Pytel, Kubera, Szewczykowski, Summers
9. Musielak, Jędrzejewski, Summers, Wawrzyniak
10. Szewczykowski, Zgardziński, Piaszczyński
11. Kubera, Świderski, Dziatkowiak, Konopka
12. Pytel, Edberg, Adamczak
13. Adamczak, Dziatkowiak, Wawrzyniak, Szewczykowski
14. Musielak, Kubera, Zgardziński
15. Edberg, Summers, Piaszczyński, Konopka
16. Świderski, Jędrzejewski, Pytel
17. Kubera, Edberg, Wawrzyniak
18. Świderski, Summers, Adamczak
19. Jędrzejewski, Konopka, Szewczykowski
20. Musielak, Pytel, Piaszczyński, Dziatkowiak

Bieg pamięci Tomasza Wójtowicza – pierwszego prezesa PSŻ Poznań
21. Pytel, Szewczykowski, Edberg, Kubera

Wyniki klasyfikacji generalnej
1. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 13 (2,3,2,3,3)
3. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) – 13 (3,3,2,2,3)
4. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 12 (2,2,3,2,3)
5. Alexander Edberg (Griparna Nyköping) – 10 (1,2,2,3,2)
6. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) – 9 (d,3,3,1,2)
7. Aaron Summers (Glasgow Tigers) – 7 (2,0,1,2,2)
8. Piotr Dziatkowiak (3ton Slany) – 6 (3,0,1,2,0)
9. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (3,1,2,d,-)
10. Damian Adamczak (Orzeł Łódź) – 6 (0,1,1,3,1)
11. Rafał Konopka (Peterborough Panthers) – 6 (2,2,0,u,2)
12. Adrian Szewczykowski (Lechma Oskar PSŻ Poznań) – 5 (0,1,3,d,1)
13. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 5 (1,2,0,1,1)
14. Maciej Piaszczyński (Griparna Nyköping) – 5 (1,1,1,1,1)
15. Mariusz Staszewski (Kolejarz Intermarche Rawicz) – ns
16. Mathias Schultz (Wolfe Wittstock) – ns

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium