Piknik Podróżniczy w Owińskach

Autor: miarecki. Poznań, 14 Lipca 2015

Strefy sławnych podróżników, konkursy z nagrodami, dmuchańce, koncert Małgorzaty Ostrowskiej, czy wystawa prac pacjentów zakładu leczniczego w Owińskach to tylko niektóre z atrakcji czekających na rodziny, które w najbliższą sobotę odwiedzą Piknik Podróżniczy

Dla naszych Gości przygotowaliśmy sporo atrakcji powiązanych tematycznie z osobami znanych podróżników, takimi jak Martyna Wojciechowska, czy Tony Halik. Czeka na nich dużo konkursów dla dzieci i dorosłych, a na zakończenie koncert Małgorzaty Ostrowskiej – wymienia Irena Majer – Dyrektor Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej, organizator pikniku.

Impreza jest częścią projektu dotyczącego przebudowy Zakładu w Owińskach. Inwestycji budowlanej, której celem jest budowa nowego skrzydła do stałej opieki pacjentów, towarzyszą projekty nakierowane na poprawę jakości terapii, szkolenie personelu oraz imprezy integrujące ze społecznością lokalną.

Przyświeca nam idea uwrażliwienia społeczeństwa na problemy osób niepełnosprawnych intelektualnie, z zaburzeniami psychicznymi, czy starszych, niesamodzielnych. Chcemy zaprosić wszelkie przyjazne nam instytucje, stowarzyszenia i fundacje oraz mieszkańców Owińsk, naszych sąsiadów na nasz Piknik. Opowiedzieć o naszym Zakładzie, jego pacjentach i pozytywnych zmianach jakie ich czekają. Na Pikniku zaprezentujemy również wystawę twórczości naszych pacjentów – dodaje Majer.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej zaprasza na Piknik Podróżniczy –  18 lipca w Owińskach, przy ul. Poprzecznej 12, w godzinach 10:00 – 15:00.

Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.