DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów (relacja na żywo)

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterWczorajszy mecz pewnie wygrali poznaniacy 15:5. Goście pod czujnym okiem trenera Piotra Diakonowa nie potrafili zawiązać składnych akcji. co w rezultacie przełożyło się na bolesną przegraną.

Drużyna gości po 4 porażkach zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli rozgrywek ligowych, natomiast poznaniacy plasują się na drugim miejscu. Poznańscy waterpoliści po utracie 3 punktów w Szczecinie zapowiadają tym razem zaciętą walkę o dwa zwycięstwa i pełną pulę punktów.

Waterpolo Poznań

24 - 4

GKPW 59 Gorzów

• 13:42 Już w styczniu zawodników DSW Waterpolo Poznań czeka pojedynek z Legią w Warszawie, na Termach Maltańskich spotkamy się ponownie podczas lutowego dwumeczu z Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW . Na dzisiaj to tyle, do zobaczenia!
  • 13:40 Warto zauważyć, iż dzisiaj bardzo ciężko było najlepszego zawodnika meczu. W ekipie DSW został nim Marcin Drula, z kolei w zespole z Gorzowa Filip Stonawski. Nam jednak bardzo podobała się znowu gra Kuby Goździaka, którego dziewczynę Martę za szaleńczy doping do końca meczu serdecznie pozdrawiamy!
  • 13:37 Koniec spotkania na sportowym basenie Term Maltańskich. DSW Waterpolo Poznań wygrywa z GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 24:4 i jest liderem Mistrzostw Polski!
  • 13:36 Ostatnia minuta meczu.
  • 13:36 Niesamowita sprawa: gol dla GKPW. Trafił Jakub Słowik.
  • 13:33 Świetnie w osłabieniu zagrał Kuba Goździak, DSW przejęlo piłkę i... mamy gola Kuby Goździaka.
  • 13:32 Ależ pocisk ze strony Piotra Cichego! Niesamowite trafienie zawodnika DSW!
  • 13:31 Wznawiamy grę, do końca meczu niecałe cztery minuty.
  • 13:30 Bocheński wykluczony, przerwa na żądanie Gorzowa.
  • 13:30 Kolejna świetna interwencja Pawła Domagały. Kontra DSW nie kończy się niestety golem.
  • 13:29 Mamy za to kolejne trafienie dla poznaniaków. Rafał Bocheński i mamy 22:3!
  • 13:28 Dobra parada w bramce Pawła Domagały. Nie ma drugiego w tej kwarcie gola dla GKPW.
  • 13:27 Znowu w ostatniej sekundzie akcji, znowu Michał Nowicki. To jego szósty gol w tym meczu!
  • 13:26 Pierwszy gol dla GKPW od dwóch kwart! FIlip Stonwaski!
  • 13:26 Kolejny gol dla DSW i znowu Michał Nowicki, który rozgrywa niesamowite zawody.
  • 13:23 Rozpoczynamy ostatnią kwartę meczu. Piłka przy rozpoczęciu wygrana przez DSW.
  • 13:23
  • 13:23
  • 13:21 W tej kwarcie znowu 7:0 i w całym meczu 19:2 dla DSW. Pogrom!
  • 13:20 Filip Stonawski wykluczony, DSW wykorzystuje przewagę i znowu Rafał Krawczyk.
  • 13:19 Świetny blok DSW. Wychodzi kontra i Bartek Kowalewski trafia dla poznaniaków. To już 18:2.
  • 13:16 Rafał Krawczyk daje 17. gola dla DSW!
  • 13:16 Wcześniej zmiana w DSW. Miszę Yazerskiego w bramce zmienił Paweł Domagała.
  • 13:15 Kolejna bramka dla DSW. Strzelcem Artur Wróbel.
  • 13:14 Znowu kontra DSW. Bartek Kowalewski sam na sam ze swoim starym kumplem, Janem Szabłowskim i górą w tym pojedynku golkiper GKPW.
  • 13:13 Pewna interwencja Miszy Yazerskiego, kontra DSW, Tomek Różycki sam na sam z Szabłowskim i mamy 15:2!
  • 13:12 Róża chciał porwać publiczność, jego wolej został jednak zatrzymany.
  • 13:11 Michał Drula wykluczony. GKPW gra w przewadze.
  • 13:10 I znowu gol, tym razem Michał Nowicki!
  • 13:10 Rzut karny pewnie wykorzystuje Bartek Kowalewski.
  • 13:06 Koniec drugiej kwarty. DSW prowadzi 12:2.
  • 13:03 Cóż za golazzo! Trzecie trafienie Michała Zawadzkiego po pięknej drużynowej akcji DSW.
  • 13:02 Uff... Udało się! W ostatniej sekundzie akcji do siatki trafił Michał Zawadzki!
  • 13:01 Grę po przerwie rozpoczyna DSW.
  • 13:00 Przerwa na żądanie DSW.
  • 12:59 I mamy już 10:2! Kuba Goździak przejął piłkę, pognał do przodu, podał do Michała Zawadzkiego, a ten z łatwością umieścił piłkę w siatce.
  • 12:58 Róża podaje do przodu pięknym lobikiem... ale gol nieuznany.
  • 12:56 Michał Nowicki też znowu trafia! Wraz z Kubą Goździakiem mają już dzisiaj po trzy gole!
  • 12:54 I mamy ósmego gola. Znowu Kuba Goździak!
  • 12:53 Rzut rożny dla DSW i mamy siódmego gola. Michał Nowicki trafia po rękach swojego imiennika, Michała Kulisa.
  • 12:52 Kolejne świetne zagranie Kuby Goździaka. Przejął piłkę, porwał się z akcją, ale jego strzał obronił Szabłowski.
  • 12:51 Po rękach Rękawka piłka trafia do bramki. Strzelcem Kuba Goździak.
  • 12:50 Kolejny niecelny strzał GKPW.
  • 12:49 Pierwszy strzał GKPW w tej kwarcie, jednak piłka mija bramkę.
  • 12:47 Wznawiamy grę. Rozpoczynamy drugą kwartę.
  • 12.33 Nieudana akcja Poznania i w ataku ponownie Gorzów
  • 12:32 Rozpoczęła się 1 kwarta spotkania. Piłka po stronie drużyny gości. Przypomnijmy, iż przed nami 4 kwarty po 8 minut każda.
  • 12.28 Witamy z basenu sportowego Term Maltańskich. Trwa prezentacja obu drużyn przed rewanżowym meczem 3 kolejki Ekstraklasy.