K U L T U R A

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

Władca Pierścieni: Powrót króla  Foto: Władca Pierścieni: Powrót króla

Władca Pierścieni: Powrót króla Foto: Władca Pierścieni: Powrót królaPrzed nami dwa grudniowe, nocne maratony filmowe z ekranizacjami twórczości J.R.R. Tolkiena. Będzie to okazja, by jeszcze raz przypomnieć sobie przygody bohaterów, ale też zobaczyć przedpremierowo film Hobbit: Bitwa Pięciu Armii. Będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia na oba te filmowe wydarzenia.

Zaczynamy od Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, podczas której zobaczymy wszystkie części trylogii wzbogacone o dodatkowe sceny. Seanse zostaną zorganizowane w Multikinie 51 i Multikinie Malta w piątek 12 grudnia.

Dzięki Nocy Hobbita i Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni grudzień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena oraz zapierających dech w piersiach obrazów stworzonych przez Petera Jacksona, spędź 20 godzin w Śródziemiu! zachęca Ania Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Już 12 grudnia odbędzie się Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, a tydzień później (19.12.) Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem “Bitwy Pięciu Armii”. Przez te dwie wyjątkowe noce w Śródziemiu przeżyjemy na nowo wciągające przygody bohaterów oraz poznamy historie, których dotąd jeszcze nie było na ekranie.

Podczas Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, w piątek 12 grudnia, zobaczymy nieco dłuższe filmy z serii Władca Pierścieni, a więc Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże oraz Powrót Króla.

Tydzień później odbędzie się Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem Bitwy Pięciu Armii.

Bilety na obydwa maratony można już kupić w przedsprzedaży w kasach Multikina 51 oraz Malta, a także w przedsprzedaży internetowej na www.mutikino.pl. Bilety są w cenach od 20 do 30 zł na Noc Reżyserskich wersji Władcy Pierścieni oraz od 24 do 34 zł na Noc Hobbita. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni zapraszamy do Multikina Malta w piątek 12 grudnia od godziny 22:00.

Po więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Władca Pierścieni: Powrót króla Foto: Władca Pierścieni: Powrót króla

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz