Arkonia Szczecin – DSW Waterpolo Poznań (6:9)

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin 14:13 - Poznań 12.01.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin 14:13 - Poznań 12.01.2014 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterPo pierwszym wygranym dwumeczu tegorocznych MPS w piłce wodnej przyszedł czas na kolejne starcie zawodników DSW Waterpolo Poznań. Dzisiejsze spotkanie odbywa się w Szczecinie, gdzie zespół Arkonii podejmuje poznańską drużynę.

Szczecinianie, którzy ostatni sezon zakończyli na 3 miejscu, w pierwszej kolejce Ekstraklasy zdobyli tylko trzy punkty w pierwszym dwumeczu z Legią Warszawa. Z kolei poznaniacy pierwszej kolejce pokonali WTS Bytom zdobywając 6 punktów.

• 12:36 Zikmund Jan zdobywa 6 gola dla Arkonii
  • 12:36 Piękna obrona Yazerskiego i Poznań przy bramce gospodarzy strzela 8 gola (Kuba Goździak)
  • 12:34 Obrona Diakonowa i akcja Arkonii
  • 12:34 Przy piłce Poznań
  • 12:32 Do końca meczu 3:24 minuty i time-out dla trenera DSW
  • 12:31 Arkonia traci piłkę i 7 bramka dla DSW po strzale Bartka Kowalewskiego.
  • 11:35 Wykluczenie Dawida Łuca z DSW i niewykorzystania przewaga Szczecina
  • 11:34 Prezentacja zawodników zakończona - na bramce DSW Misza Yazerski, natomiast Arkonii Michał Diakonow, najlepszy bramkarz ligi hiszpańskiej. Piłkę zdobywa drużyna gospodarzy.
  • 11:23 Za 7 minut rozpoczynamy relację z Floating Arena w Szczecinie. Obie drużyny już w basenie, stolik sędziowski w gotowości.

Skład DSW Waterpolo Poznań na dwumecz z Arkonią Szczecin:
Mikhail Yazerski i Paweł Domagała – bramkarze, Rafał Bocheński, Jakub Goździak, Tomasz Różycki, Paweł Wielogórski, Rafał Iwanowicz, Piotr Cichy, Dawid Łuc, Oskar Szymonik, Artur Wróbel, Michał Zawadzki, Marcin Drula, Bartłomiej Kowalewski oraz trener Jacek Maciąg.