SieBuduje

Nowe mieszkania w Dąbrówce i Dopiewcu

Osada Leśna z lotu ptaka (2)  Foto: materiały prasowe

Osada Leśna z lotu ptaka (2) Foto: materiały prasoweRozpoczęła się budowa nowych mieszkań na osiedlu Osada Leśna w Dąbrówce oraz na Leśnej Polanie w Dopiewcu. Łącznie w 5 budynkach powstanie 20 mieszkań. Całość ma być gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.

Dwupoziomowe mieszkania będą miały od 69,5 do 74 m² powierzchni, w których znajdą się trzy lub cztery pokoje. Znajdować się one będą w 5 dwukondygnacyjnych domach szeregowych. Do każdego mieszkania należeć będzie również wydzielony ogród oraz miejsce postojowe. Cena mieszkania typu Forma zaczyna się od 290.000 złotych.

Naszym klientom proponujemy system płatności w wariancie 10/90, jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż 90% płatności klienci dokonują w momencie odbioru mieszkania, pozwala to odsunąć w czasie kwestie związane z kredytem hipotecznym i uniknięcie płacenia rat kredytu w okresie budowy – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea – wszystkie mieszkania typu Forma kwalifikują się do programu „Mieszkanie dla Młodych” co jest kolejną zachętą dla kupujących.

W Leśnej Polanie inwestycja jest już na etapie ścian parteru, natomiast w Dąbrówce gotowe są fundamenty.

Osada Leśna w Dąbrówce oraz Leśna Polana w Dopiewcu to inwestycje które obejmują zabudowę jedno- oraz wielorodzinną. W Dąbrówce znajduje się także centrum handlowe, szkoła, kościół oraz miejsca rekreacji.

Osiedle Osada Leśna Foto: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz