K U L T U R A

Chrześcijański romans! Co czytają poznaniacy?

Pierwszy_ogrodnik - chrześcijański romans  Foto: Księgarnia Św. Wojciecha

Pierwszy_ogrodnik - chrześcijański romans Foto: Księgarnia Św. WojciechaKatarzynę Bosacką znamy z telewizyjnego ekranu, gdzie prowadzi program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. Z pasją opowiada o tym, co zdrowie i dobre. Tym razem dziennikarska na zaproszenie poznańskiej Księgarni Św. Wojciecha wejdzie w rolę krytyka literackiego. Podczas spotkania „Smaki życia, czyli jak smakuje życie współczesnej kobiety w pracy i w domu” zaprezentuje najciekawsze pozycje chrześcijańskiego romansu.

Bohaterka spotkania przy kawie i ciachu opowiadać będzie o tym, czy współczesna kobieta ma czas na czytanie i dlaczego warto sięgać po beletrystykę chrześcijańską. To podobno nowy czytelniczy trend.

Poznańskie wydawnictwo z powodzeniem wydaje serie literackie poświęcone chrześcijańskim romansom. „Smaki życia” – to współczesne powieść dla kobiet, które napawają pokojem i wzruszają. Z kolei „Rodzinne sekrety” – książki: „Nie znacie mnie” i „Pensjonat na wyspie” są wciągającymi opowieściami z sensacyjnym wątkiem w tle.

To powieści trzymające w napięciu do ostatniej strony, świetne kryminały dla kobiet, które mają w sobie ciekawość detektywa, bogatą wyobraźnię i chęć przeżycia ciekawych przygód – informuje Jolanta Wendland z marketingu Księgarni Św. Wojciecha.

Literackie spotkanie odbędzie się w poniedziałek 13 października o 18:00 w kawiarni Stary Młynek przy ulicy Żydowskiej 9.

Katarzyna Bosacka Foto: materiały prasowe TVN


Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz