Cztery minuty, które dały Lechowi zwycięstwo

Lechia Gdańsk - Lech Poznań  Foto: x-news

Lechia Gdańsk - Lech Poznań Foto: x-newsChoć przebieg meczu tego nie zapowiadał Kolejorz wygrał niedzielne spotkanie z Lechią Gdańsk. Po pierwszej połowie zadowoleni byli gospodarze, którzy do szatni schodzili ze zdobytym golem. Ostatecznie w meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:1.

Pierwszy gol tego meczu padł w 36. minucie. Rzut karny wykorzystał wtedy Stojan Vranjes. Kilka minut później Lech odpowiedział piękną akcją zakończoną zdobyciem bramki gospodarzy. Niestety ten gol nie został uznany, ponieważ sędzia boczny zasygnalizował spalony. Na powtórkach telewizyjnych trudno jednak się go dopatrzyć.

W końcówce meczu gra Lecha zdecydowanie się zmieniła. Właśnie wtedy, w 81. i 84. minucie, dwukrotnie do siatki trafił Łukasz Teodorczyk.

Lech Poznań: Lechia zaczęła lepiej, ale czerwona kartka ułatwiła nam sprawę.

Trener Lechii Gdańsk: Sadajew niesłusznie dostał czerwoną kartkę.