POZnań

Ryszard Grobelny bez wąsa!

Ryszard Grobelny bez wąsa  Foto: Twitter

Ryszard Grobelny bez wąsa Foto: Twitter Dzisiaj rozpoczęła się akcja protestacyjna organizowana przez Circus Ferus, mająca na celu namówienie mieszkańców Poznania do cofnięcia poparcia aktualnemu prezydentowi Poznania, Ryszardowi Grobelnemu i nie dopuszczenia w kolejnych wyborach do reelekcji.

Organizatorzy tak zachęcają do wzięcia udziału w akcji:
Jeśli nie podoba ci się wąs wyrastający spod stadionu, jeśli nie podoba ci się wąs porastający kliny zieleni, jeśli nie podoba ci się wąs centrów handlowych porastających miasto, jeśli nie podoba ci się dworzec w postaci wąsa, jeśli nie podoba ci się wąs oplatający instytucje kultury, to zgol wąsa! Przyjdź pod Urząd Miasta Poznania z maszynką do golenia. Uwaga! Zgolone wąsy zostaną przekazane do rąk własnych prezydenta miasta Poznania!

A prezydent? Pan Ryszard przebywający aktualnie na wczasach, postanowił na przekór akcji pochwalić się zgolonym wąsem i umieścił na Twitterze zdjęcie potwierdzające ten fakt. “Na wakacjach przychodzą człowiekowi do głowy różne pomysły… niektóre człowieka zmieniają :)” – taki opis umieścił Grobelny.

Jaki będzie finał akcji “Zgol wąsa Poznaniowi!” i czy Ryszard Grobelny ponownie zostanie prezydentem Poznania? – to okaże się w najbliższym czasie.

UEFA Trophy Tour w Poznaniu - 28.04.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz