Worek kartek Warty z Calisią

Warta Poznań - Calisia Kalisz  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W meczu 21 kolejki II ligi grupy zachodniej Warta Poznań przegrała u siebie z Calisią Kalisz 1:3.

Warta Poznań - Calisia Kalisz Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPo pierwszej połowie Warta kończyła mecz w dziesiątkę, prowadząc 1:0. W drugiej połowie udawało jej się ten rezultat utrzymywać aż do 78 minuty. Kiedy w 68 minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuszczał Christian Nnamani z Calisii można było być pewnym przynajmniej remisu Warty, która przez większość meczu broniła się w dziesiątkę.

Worek z bramkami dla gości rozwiązał w 78 minucie Mateusz Gawlik, dalej an listę strzelców zapisali się Stajko Stojczew 90′ i Iwelin Kostow 90’+5.

Honorową bramkę dla Zielonych strzelił w 8 minucie meczu Grzegorz Rasiak.

Warta Poznań – Calisia Kalisz 1:3 (1:0)

Warta: 12. Semir Bukvić – 21. Przemysław Kocot, 16. Alain Ngamayama, 3. Łukasz Jasiński, 2. Dawid Jasiński (11. Paweł Piceluk 81′) , 4. Adrian Bartkowiak, 14. Błażej Nowak, 25. Mateusz Pogonowski, 22. Karol Gregorek (10. Dominik Chromiński 57′), 19. Michał Goliński, 18. Grzegorz Rasiak (6. Łukasz Spławski 74′).

Calisia: 1. Konrad Forenc – 4. Sebastian Fechner, 3. Mateusz Gawlik, 7. Paweł Król, 20. Jacek Paczkowski, 16. Michał Bedronka, 5. Adrian Cieślak (17. Stajko Stojczew 75′), 9. Daiji Kimura (19. Arkadiusz Kuciński 76′), 8. Christian Nnamani, 10. Iwelin Kostow, 14. Marcin Wandzel (21. Daniel Sobas 59′).

Żółte kartki: Mateusz Pogonowski, Błażej Nowak, Łukasz Jasiński (Warta) – Christian Nnamani, Daiji Kimura, Stajko Stojczew (Calisia).

Czerwona kartka: Mateusz Pogonowski (Warta, za drugą żółtą), Christian Nnamani (Calisia, za drugą żółtą).