Płacisz telefonem za bilet? Zapłacisz trochę więcej.

Autor: saygone. Poznań, 21 Lutego 2014

aplikacja moBilet Foto: aplikacja moBiletJak dotąd płacenie telefonem komórkowym za bilet komunikacji miejskiej wynosiło tyle ile nominał kupowanego biletu, ponieważ aplikacja była darmowa. Jednak od 1 marca 2014 roku zmienia się regulamin moBILET-u i zostaje wprowadzony abonament miesięczny w kwocie 0,49 PLN. Dodatkowo każdy nowy rejestrujący się użytkownik otrzyma darmowe zasilenie konta w kwocie 3 PLN na zakup pierwszego biletu.

Korzystanie z aplikacji moBILET do tej porybyło darmowe. Jednak utrzymanie aplikacji i infrastruktury kosztuje, więc była to tylko kwestia czasu, kiedy operator ustanowi opłatę abonamentową. Ale w tym przypadku jest to zdecydowanie miły kompromis firmy w stosunku do klientów, z których firma nie chce zedrzeć pieniędzy.

“Zdecydowaliśmy się wprowadzić opłatę miesięczną w kwocie 49 groszy. Jesteśmy przekonani, że ta symboliczna kwota nie będzie stanowiła odczuwalnego obciążenia dla naszych Klientów, w zamian za komfort i liczne korzyści w codziennym korzystaniu z moBILET.” – informuje na swojej stronie operator moBILET-u.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.