Aglomeracja

Mama Pyta – spotkanie nie tylko dla mam

mamapyta.pl Foto: mamapyta.plZapraszamy wraz z Akademią MamaPyta.pl na kolejne spotkanie ze specjalistami, którzy będą się starali odpowiedzieć na wiele pytań, które nurtują kobiety spodziewające się dziecka i młode mamy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jednym z ekspertów Akademii MamaPyta.pl jest Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta, autor książek z serii “Mamo, Tato, co Ty na to?”, który od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieciwyjaśnia Małgorzata Burda, organizatorka spotkań – Paweł Zawitkowski będzie do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania spotkania, a na miejscu będzie także można kupić książki tego autora i zdobyć jego autograf.

Podczas konferencji zostaną poruszone między innymi takie tematy jak badania w ciąży, aktywność fizyczna i seksualna w ciąży, odżywianie i pielęgnacja w ciąży, jaką szkołę rodzenia wybrać, poród rodzinny – co to właściwie znaczy, rodzić z doulą?, cesarskie cięcie, poród domowy, wertykalne pozycje porodowe, psychologia ciąży i wiele innych.

Mowa będzie także o standardzie okołoporodowym, a więc nowych prawach przyszłych mam, o odżywianiu w okresie ciąży i laktacji oraz o suplementach w ciąży. Obecni podczas spotkania specjaliści opowiedzą również o tym jak ważne jest karmienie noworodków i niemowląt, w tym między innymi o problemach z laktacją, pozycjach do karmienia piersią, diecie mamy karmiącej piersią.

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy pokazy wiązania chust, masażu Shantala niemowląt, niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo – dodaje Małgorzata Burda.

Spotkanie odbędzie się w Słodowni w Starym Browarze w Poznaniu w czwartek 5 grudnia od godziny 12:00 do 16:30. Aby wziąć udział w tym bezpłatnym spotkaniu, należy zarejestrować się klikając tutaj. Wśród uczestniczek zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez partnerów Akademia MamaPyta.pl.

Mamapyta Foto: piekna-pamiatka.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz