K U L T U R A

ENEMEF: Noc Thora 3D

THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D  Foto: THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D

THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D Foto: THOR: MROCZNY ŚWIAT 3DOrganizatorzy nocnych maratonów filmowych nie zwalniają tempa. Dopiero co mieliśmy okazję spędzić niemal całą noc z Obcym, a przed nami kolejny przegląd obrazów. Tym razem wspólnym mianownikiem będzie Thor. Okazją jest premiera filmu Thor: Mroczny świat 3D.

Dynamiczna akcja, przewrotny humor, świetna obsada, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie – zachęca Iza Kieszek, współorganizatorka tego wydarzenia – wszystkie prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół, epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu.

Zobaczymy tej nocy premierowo film Thor: mroczny świat 3D, a także Thor 3D oraz Avengers. ENEMEF: Noc Thora 3D to zatem blisko 7 godzin z legendarnym superbohaterem z uniwersum Marvela.

Bilety są już do nabycia w kasach kina. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Po więcej informacji zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Spotkanie rozpocznie się w Multikinie Malta i Multikinie 51 w piątek (8.11) o godzinie 22:00.

Thor: mroczny świat 3D – to kontynuacja przygód Thora, na którą czekało wielu fanów uniwersum Marvela. Superbohater znów stanie do walki o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym wrogiem.

W następstwie wydarzeń przedstawionych w filmach Thor i Avengers superbohater walczy o przywrócenie porządku w całym Kosmosie. Starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, Thor musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować świat.

Thor 3D – Świetne efekty specjalne, epicki projekt krainy obcego świata, doskonali aktorzy. Całość składa się na film, który naprawdę doskonale się ogląda. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, zostaje wygnany z Asgardu na Ziemię. Pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero, kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.

Avengers – film ten zdobył trzecią pozycję na liście najlepszych otwarć w historii kina. Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji T.A.R.C.Z.A., która czuwa nad  światowym bezpieczeństwem. W obliczu śmiertelnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje bohaterów z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela: Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Black Widow.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz