POZnań

Po Poznaniu: na prawo Paryż, na lewo Berlin

Opera Teatr Wielki  Foto: http://fotopoznan.blogspot.com

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu znają nasze miasto jak mało kto! Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu możemy poznawać historię Poznania często z zaskakującej perspektywy. Były już m.in. wycieczki po Jeżycach „Od Bambrów do hipsterów”, odkrywanie śladów poznańskich Żydów, były straszne historie, odwiedzimy u Borejków… Kolejna przechadzka nosi tytuł „Na prawo Paryż, na lewo Berlin, czyli jak zwiedzić pół Europy nie ruszając się z Poznania”.

Opera Teatr Wielki Foto: http://fotopoznan.blogspot.comW naszym mieście znajduje się wiele obiektów architektonicznych inspirowanych lub będących po prostu kopiami, miniaturami znanych europejskich budowli. Razem z przewodnikami zapraszamy na spacer ich szlakiem. Przemierzmy razem nasz kontynent od Hiszpanii po Norwegię!

Wstępne zapisy nie są wymagane, a wycieczka odbędzie się niezależnie od pogody i liczby uczestników. Wycieczki nie są dotowane przez żadną instytucję ani sponsora dlatego na zakończenie (jeśli wycieczka się spodoba) można nagrodzić przewodnika napiwkiem. O jego wysokości każdy z uczestników decyduje sam.

Przechadzka odbędzie się w sobotę, 9 listopada 2013. Ze względu na duże zainteresowanie zaplanowano dwie wycieczki, o godz. 10:00 i 15:00. Początek na Placu Adama Mickiewicza przed pomnikiem wieszcza.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz