K U L T U R A

Na koniec lata – legalna impreza na prochach!

Colour Fest   Foto: Holi Open Air

Festiwale Holi Open Airs szturmem zdobywają świat a w sierpniu kolorowy event ma zachwycić poznaniaków!

Pochodząca z Indii tradycja została wykorzystana w zachodnich krajach przez połączenie magii kolorów i muzyki tanecznej. Uczestnicy imprezy przychodzą ubrani na biało, ale po pierwszym opadnięciu wielkiej kolorowej chmury bardzo trudno jest rozpoznać kto jest w jakim wieku, jakiej rasy, czy jaki posiada status społeczny. Wszyscy jesteśmy tak samo kolorowi!

Colour Fest  Foto: Holi Open Air

Po Republice Południowej Afryki, Niemczech i Czechach marka Holi Open Air dotarła w końcu do Polski i do Poznania. Imprezie towarzyszyć będzie taneczna muzyka elektroniczna.

To rytmy, które utrzymują ludzi w ruchu, powoduje, że wszyscy chcą tańczyć. Inspirowaliśmy się także popularności Love Parade i berlińskim duchem jedności w tańcu, mówi Gosia Piotrowicz, przedstawiciel organizatora.

The YouTube ID of Hh-o5g4tLVE#at=24 is invalid.

Holi Open Air sprowadza do Polski prawdziwe gwiazdy sceny elektronicznej. W Kontener Art. zagrają: WESTBAM, Drauf und Dran, Hungry Hungry Models i wielu innych.

Holi Open  Air odbędzie się 31.sierpnia 2013, od 12:00 do 22:00 w Kontener Art. Event jest biletowany, wstęp od 49 zł, opakowanie kolorowych proszków kosztuje 8 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz