Tarnowo Podgórne

Strzyżenie psów na medal!

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie Podgórnym  Foto: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie Podgórnym

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie Podgórnym Foto: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie PodgórnymKażdy, kto oglądał komedię Galimatias czyli kogel-mogel II pamięta jakie zdziwienie wśród mieszkańców wsi wzbudził ostrzyżony, biały pudel. Teraz nikt się już takim widokom nie dziwi. Psich fryzjerów odwiedza ze swoimi pupilami coraz więcej osób, a w najbliższy weekend w Tarnowie Podgórnym odbędą się nawet Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów.

Podczas IV Międzynarodowych Mistrzostw Polski w strzyżeniu psów swoje umiejętności zaprezentują najlepsi psi styliści z Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Czech, Słowacji, Rosji i Polski – zachęcają organizatorzy – utalentowani groomerzy wezmą udział w dziewięciu kategoriach: pudle, spaniele, czyste rasy, trymowanie, model dog Junior, model dog, intermediate, beginers.

Wszystkich uczestników Mistrzostw oceniać będą sędziowie z Hiszpanii, Czech oraz Włoch.

Zawodom towarzyszyć będą także otwarte seminaria firm kosmetycznych, które będą prezentować preparaty i kosmetyki pielęgnacyjne dla zwierząt. Będzie także okazja do konsultacji ze specjalistami z zakresu kosmetyki i stylizacji.

Specjalną atrakcją konkursu będzie profesjonalny pokaz mody z udziałem psich modeli zorganizowany przez firmę szyjącą ubranka, kombinezony i legowiska dla psów – podkreślają organizatorzy – odbędzie się także pokaz psychologa zwierząt jak radzić sobie z niesfornym psem.

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów odbędą się w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym w sobotę i niedzielę (13 i 14.07). Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Szczegółowy program na sobotę znajdziesz klikając tutaj, a na niedzielę tutaj.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie Podgórnym Foto: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów w Tarnowie Podgórnym

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz