DLA STUDENTA

Kobiety kochają… nowe technologie

Geekcarots  Foto: facebook

W czwartek 24 stycznia w Poznaniu odbędzie się kolejne już spotkanie kobiet, które kochają nowe technologie. Będzie to doskonała okazja do inspiracji i rozmów na temat tego jak technologie mogą zmienić nasze życie.

Geekcarots Foto: facebookW nowym ciekawym miejscu, w Poznańskiej Przestrzeni Współpracy ZOO przy ul. Zwierzyniecka 20 będzie można zdobyć wiedzę dotyczącą usability oraz user experience. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00

Swoim doświadczeniem podzielą się dwie poznańskie geek girls, dziewczyy zafascynowane nowymi technologiami: Magdalena Nowak i Katarzyna Stefańska.

Magdalena Nowak

Z wykształcenia psycholog społeczny, germanista i marketingowiec. Z zamiłowania maniak internetowy, zafascynowany zachowaniami ludzkimi w przestrzeni wirtualnej.

Kiedy ma czas, pichci na potęgę. Wychodzi z założenia, że aby robić coś dobrze, trzeba wiedzieć coś o wszystkim i wszystko o czymś. Pewnego dnia, przez przypadek, zaczęła projektować interfejsy i badać strony www pod kątem ich użyteczności. I tak już zostało. Magda opowie o User Experience , a także o tym, co może robić kobieta-psycholog w dziale IT.

Katarzyna Stefańska

Od kilku lat w Grupie Allegro. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym w serwisie iStore.pl. Odpowiedzialna za rozwój nowych aplikacji oraz szeroko pojęte działania edukacyjne wspierające sklepy internetowe oparte na oprogramowaniu iStore.pl. Interesuje się zagadnieniami z zakresu usability. Prywatnie miłośniczka Bałkanów i dwóch kółek. Kasia opowie dlaczego prostota może być oznaką dobrego wychowania.

Rejestracja na wydarzenie: http://uczestnicy.pl/event/geek-girls-carrots-poznan-3

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz