POZnań

Imieniny Marcina – komunikacja miejska

panorama imieniny ulicy  Foto: CK ZAMEK / A. hoffmann

Święty Marcin w dniu swoich imienin będzie deptakiem. Na imprezy odbywające się przed Centrum Kultury Zamek, w kinie Muza, kawiarni Kociak i charakterystycznych punktach ulicy radzimy przyjechać rowerem lub komunikacją miejską.

Na czas przejścia Korowodu Świętomarcińskiego od 12:30 do 13:40 Świętym Marcinem nie będą kursowały tramwaje. Pojazdy linii 2 i 9 jadące w kierunku Wildy, 5, 12 i 16 jadące w kierunku Rataj oraz 14 na trasie do zajezdni Głogowska, skierowane zostaną objazdem przez plac Wielkopolski i rondo Śródka. Przypominamy, że 11 listopada ulica Św. Marcin, od Ratajczaka do Kaponiery będzie deptakiem.

Na czas pokazu sztucznych ogni o godz. 21:00 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w przejeździe autobusów aleją Niepodległości. W zależności od sytuacji autobusy będą kierowane na trasy objazdowe.

Z uwagi na konieczność przygotowania imprezy oraz prace porządkowe odbywające się po jej zakończeniu, dziś oraz jutro w nocy (10/11 i 11/12 listopada) autobusy linii 231 i 233 jadące ul. Święty Marcin w kierunku ul. Piekary będą poruszały się po torowisku tramwajowym na odcinku od al. Niepodległości do ul. Kościuszki.

11 listopada zawieszone jest także kursowanie autobusów linii 50. Autobusy linii 80 jeździć będą tylko do petli Rudnicze, a autobusy linii 98 nie będą podjeżdżać pod Kampus UAM Morasko.

panorama imieniny ulicy Foto: CK ZAMEK / A. hoffmann

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz