K U L T U R A

Arktyka 3D

IMAX_Arktyka 3D  Foto: IMAX_Arktyka 3D

IMAX_Arktyka 3D Foto: IMAX_Arktyka 3DWkrótce każdy będzie mógł odbyć niezwykłą przygodę oglądając niewyobrażalnie czyste i nieskalane miejsce, w którym panują ekstremalne warunki. Zapraszamy na wyprawę, podczas której zobaczymy widoki, które zapierają dech w piersiach. Zapraszamy na film Arktyce 3D.

Twórcy filmu dzięki wykorzystaniu technologii 3D zabierają widzów w niezwykłą podróż na szczyty świata, które do tej pory widziało niewielu – opowiada Wojciech Terpiłowski z kina IMAX – bohaterką opowieści jest niedźwiedzica polarna, która opiekuje się dwojgiem siedmiomiesięcznych misiów, przemierzając arktyczną pustynię, niedźwiedzia rodzina toczy walkę o przetrwanie w mroźnym środowisku, wśród topniejącego lodu, ogromnych lodowców, zjawiskowych wodospadów i majestatycznych ośnieżonych szczytów.

Arktyka 3D jest dziełem Greg MacGillivray, reżysera dwukrotnie nominowanego już do Oscara. Ścieżkę dźwiękową z utworami Paula McCartney’a natomiast skomponował Steve Wood. W polskiej wersji językowej usłyszymy Danutę Stenkę.

Podczas 45 lat produkcji filmów, z których wiele było o oceanach lub odległych obszarach, nadal byłem nieprzygotowany na to, co znalazłem na dalekiej Północy, wszystko istnieje tu na wielką skalę, a niebo wydaje się rozciągać w nieskończonośćmówi Greg MacGillivray – jej piękno i czysta wspaniałość samo w sobie jest nieodpartym tematem, jednak możliwość kręcenia filmu kamerami IMAX dało nam okazję do stworzenia spektakularnych ujęć w sposób, który nigdy dotąd nie był widziany” – mówi Greg MacGillivray, reżyser filmu.

Zapraszamy na film Arktyka 3D do kina IMAX od piątku 12 października.

Zobacz piękno polarnych krajobrazów na gigantycznych ekranach IMAX i wyrusz w niesamowitą podróż do jednego z najbardziej odległych i spektakularnie pięknych miejsc na świecie! – zachęca Wojciech Terpiłowski – przeżyj emocjonującą opowieść o miłości, rodzinie i nadziei.

Na naszym profilu na facebooku będzie można zdobyć podwójne zaproszenia na ten film.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz