K U L T U R A

O biżuterii w KontenerART

Magda_Dabrowska_YES  Foto: materiały prasowe

Indywidualizm i emocje – czynniki sukcesu współczesnego projektu to temat wykładu projektantki biżuterii, Magdy Dąbrowska, podczas warsztatów organizowanych przez KontenerART.

Magda_Dabrowska_YES Foto: materiały prasoweMagda Dąbrowska to projektantka, autorka wielu kolekcji firmy YES z którą od wielu lat współpracuje i w której pełniła funkcję głównego stylisty, absolwentka Architektury i Designu ASP w Poznaniu – w ramach KontenerART poprowadzi 17 sierpnia o godz. 18:30, warsztaty pod hasłem Indywidualizm i emocje – czynniki sukcesu współczesnego projektu.

Będą one próbą odpowiedzi na takie pytania jak: co sprzyja współczesnym projektom, co wpływa na ich odbiór? Jakie znaczenie w projektowaniu mają nowe materiały, branding, przynależność, detal? Jakie przedmioty i dlaczego stają się ikonami kultury masowej? Jak stworzyć dobry wzór? Jak na ścisły, matematyczny język przełożyć to, co łatwiej poczuć niż zmierzyć. Trudne pytania? Bardzo, ale warsztaty mają udowodnić, że znalezienie na nie odpowiedzi – jest możliwe.

To już kolejna edycja KontenerART, eksperymentalnego projektu, który powstał z inicjatywy niezależnego środowiska artystów w Poznaniu. Tereny KontenerARTu w pobliżu Warty, zamieniły się w intrygujące miejsce, gdzie można wziąć udział w niezwykłych koncertach i wystawach, spotkać ludzi kultury, uczestniczyć w procesie twórczym, zdobyć nowe umiejętności uczestnicząc w warsztatach artystycznych, czy po prostu wypocząć w niebanalnym otoczeniu.

Zapraszamy na spotkanie z Magdą Dąbrowską do KontenerARTu w piątek (17.08) o godzinie 18:30.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz