SieBuduje

Taniej w Family House

Inwestycje Family House  Foto: Inwestycje Family House

Inwestycje Family House Foto: Inwestycje Family HouseMieszkanie tańsze nawet o 20.000 złotych? Specjalną promocję dzięki której można sporo zaoszczędzić wprowadziła właśnie firma Family House. By z niej skorzystać trzeba się pospieszyć, bo oferta ważna jest tylko do końca sierpnia.

By zachęcić do kupna deweloper do końca tego miesiąca pokryje koszty związane z podatkiem, który każdy klient musi zapłacić przy zakupie nowego mieszkania. Oznacza to, że wszystkie ceny netto stają się cenami ostatecznymi. Nowi klienci firmy Family House oszczędzić moą dzięki temu 8% wartości kupowanej nieruchomości.

Gdzie jest haczyk?

Niższe ceny dotyczą całej naszej oferty, jednak pod pewnymi warunkamimówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House – dlatego zapraszamy zainteresowanych do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, aby zapoznać się z warunkami promocji.

Promocja obejmuje zarówno mieszkania dostępne w inwestycji Perła jaki i te które powstaną na Osiedlu Leśnym w Czapurach. W tej pierwszej lokalizacji metr kwadratowy kosztuje już od 4.444 złotych brutto. Przykładowo zatem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratowych kosztować może 257.688,00 złotych brutto, a większe, 3-pokojowe o metrażu 70 metrów 346.200,00 złotych.

Nasza podmiejska inwestycja od zawsze przyciągała niską ceną – twierdzi Izabella Łukomska-Pyżalska – jednak obecnie lokale 3-pokojowe 53 m2, z garażem, pomieszczeniem gospodarczym i ogrodem ok. 60 m2 można kupić już za 249 000 zł brutto.

Perła - mieszkania przy ul. Kosińskiego w Poznaniu Foto: Family House

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • podoba mi się, że poza tym że ceny są już na wyjściu atrakcyje to jeszcze można trafić na tego typu promocje