Stare Miasto

Koncert na urodziny Kupca Poznańskiego

Urodziny Kupca Poznańskiego  Foto: Urodziny Kupca Poznańskiego

Urodziny Kupca Poznańskiego Foto: Urodziny Kupca PoznańskiegoCentrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański obchodzi w tym roku 11 urodziny. Z tej okazji już 1 września rozpocznie się wspólne świętowanie – tym razem w zupełnie nowej formule i w szczególnej atmosferze.

W przestrzeniach poznańskiej Auli UAM na początku września zagości wielu znakomitych muzyków, którzy połączą swe siły z okazji niezwykłego wydarzenia – koncertu, którego celem jest uczczenie pamięci i twórczości znakomitej piosenkarki amerykańskiej, Whitney Houston. 1 września odbędzie się tam koncert „W Hołdzie Whitney Houston”, którego jednym ze sponsorów jest Kupiec Poznański.

Wydarzenie uświetni czterech znakomitych wokalistów – Kasia Wilk, Hania Stach, Kuba Badach i Mietek Szcześniak, którzy wykonają piosenki Houston w aranżacjach Jacka Piskorza i Patryka Kraśniewskiego, przy akompaniamencie orkiestry l’AUTUNNO pod dyrekcją Adama Banaszaka, a także zespołu złożonego z najlepszych muzyków rozrywkowych.

Z okazji 11 urodzin Kupiec Poznański postanowił zaprosić do wspólnego świętowania podczas koncertu osoby, które przez 11 lat istnienia Centrum w sposób szczególny zapisały się w jego historii, wniosły wkład w jego rozwój i przyczyniły się do jego sukcesu. Po koncercie przewidziany jest koktajl urodzinowy.

Dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, Kupiec Poznański przewidział 11 podwójnych zaproszeń na koncert i koktajl urodzinowy, które będzie można wygrać w konkursie. Wystarczy w dniach 6-26 sierpnia zrobić zakupy w dowolnym sklepie Kupca Poznańskiego na kwotę 100zł i wypełnić kupon konkursowy, odpowiadając na pytania związane z życiem i twórczością Whitney Houston.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz