POZnań

Zwariowane skoki w Termach

Leisure Diving w Termach  Foto:

W najbliższą niedzielę w Termach Maltańskich będzie można wziąć udział w zawodach nietypowej dyscypliny quasi-sportowej – Leisure Diving. Zabawa polega na skoku do wody w zabawnej stylizacji, z ciekawym rekwizytem, pod czujnym okiem aparatu fotograficznego. Na chwilę przed zetknięciem z taflą, fotograf robi zdjęcie: to jest właściwy moment na przyjęcie odpowiedniej pozy, uśmiech do kamery, a nawet odegranie krótkiej scenki.

Leisure Diving w Termach

Zmagania rozpoczynają się od 8:00 i potrwają cały dzień. Każdy ze skoków zostanie utrwalony na profesjonalnym zdjęciu, a najlepsze pomysły będą nagradzane już podczas imprezy. Ponadto, zdjęcia skaczących będą emitowane bezpośrednio na ekranie LED – dzięki temu uczestnicy, i publiczność, będą mogli na bieżąco śledzić rozwój rozgrywek, a po zakończeniu Mistrzostw powstanie internetowa galeria zdjęć.

Wstęp na Mistrzostwa odbywać się będzie na podstawie biletów do Aquaparku Term Maltańskich: całodzienne bilety na niedzielę, 5 sierpnia dostępne są na portalu Citeam.pl w promocyjnej o 25% niższej cenie, natomiast w dniu imprezy, w godzinach 8.00 – 9.00, w kasach Term Maltańskich obowiązywać będą stawki happy hours na bilety jedno-, dwu- i trzygodzinne, tj. odpowiednio w cenie 12, 22 oraz 25 zł. Oczywiście, przez cały dzień, w kasach Term Maltańskich dostępne będą bilety wstępu do Aquaparku (zgodnie z aktualnym cennikiem).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz