DLA STUDENTA

Obóz dla nowych studentów Polibudy

Obóz w Karpicku - 2011  Foto: Remi

Obóz w Karpicku - 2011 Foto: RemiObozy dla nowych studentów Polibudy organizowane w Karpicku obrosły już legendą. Ile jest w tych opowieściach prawdy? Warto przekonać się samemu! W tym roku do wyboru są dwa turnusy.

Wszystko zacznie się od podróży autokarem z Polibudy do Karpicka, na miejscu uczestnicy zostaną podzieleni  na grupy w których będą rywalizować między sobą.

Punktem kulminacyjnym w programie dnia pierwszego będzie “wieczorek zapoznawczy” oraz ogólnie pojęta integracja grupowa – wyjaśnia Katarzyna Wesołowska z Samorządu PP – w kolejnych dniach przyjdzie czas na szkolenia i warsztaty, na których zdobędziecie wiedzę niezbędną do przetrwania na studiach, czekają Was szkolenia interpersonalne, sposoby szybkiego uczenia się, jak bez problemu przejœść przez studia na Polibudzie, zasady studiowania i przyznawania pomocy materialnej, życie studenckie – czyli jednym słowem “niezbędnik studenta”. Będą również zmagania sportowe – gry zespołowe, biegi na orientację.

Wieczory wypełniać będę SIP’y, czyli studenckie imprezy plenerowe, podczas których będzie można się integrować przy muzyce do białego rana. W bogatym programie są także spotkania z ciekawymi osobistośœciami związanymi z Politechniką i współpracującymi z nią organizacjami.

Obóz w Karpicku - 2011 Foto: Remi

Na obozie zrealizujecie pierwsze studenckie zadanie, jakim będzie projekt grupowy, którego temat pozostanie owiany tajemnicą – mówi Katarzyna Wesołowska – swoje zdolnoœści sportowe przetestujecie przy okazji “paraolimpiady”, czyli zawodów pseudosportowych w kategoriach bardzo dziwnych.

Wśród innych atrakcji obozu jest między innymi szkolenie dla DJ-ów, kurs tańca, capoeira i rugby, boks tajski czy kurs beatbox’u. Studentki z pewnością zainteresuje kurs wizażu. To oczywiście tylko niektóre propozycje.

Karpicko, gdzie odbywać się będzie obóz, jest malowniczą miejscowością wypoczynkową w pobliżu Wolsztyna. Uczestnicy mieszkać będą w murowanych, 3-osobowych domkach w ośrodku Jelonek oraz w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Elektromontaż. W każdym z domków są 2 pokoje, aneks kuchenny z czajnikiem, kuchenką, lodówką, sztućcami, szklankami itp. W każdym domku jest także łazienka.

W tym roku wyjątkowo organizowane są 2 turnusy. Pierwszy z nich odbędzie się od 30 sierpnia do 5 września, kolejny trwać będzie 0d 8  do 14 września.

Chętni mogą się zgłaszać wypełniając formularz, który znajdziecie tutaj.

Ośrodek w Karpicku

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz