Aglomeracja

Pomóż kotom znaleźć nowy dom

Wkrótce przestanie istnieć Kotulnia Fundacji Agapeanimali. Wiele kociaków w połowie lipca straci dach nad głową i miejsce, w którym odzyskiwały siły i były przygotowywane do adopcji.

Buczek Foto: Fundacja Agapeanimali

Kotulnia to serce Fundacji, w którym mieszka rotacyjnie blisko dziesięć kotów oczekujących na adopcję – tłumaczy Anna Waligóra, wolontariuszka Fundacji Agapeanimali zajmująca się akcją – to także miejsce, gdzie organizowana jest praca wolontariuszy, którzy nieodpłatnie od pięciu lat, dzień w dzień, rano i wieczorem pełnią dyżury, utrzymując to miejsce w nienagannej czystości i sprawując fachową opiekę nad kotami.

Fundacja Agapeanimali, znajdując się w tej niezwykle trudnej sytuacji i mając związane ręce, szuka nowego schronienia dla swoich podopiecznych. W tych okolicznościach zrodził się pomysł na akcję skierowaną do wszystkich miłośników zwierząt, której inicjatorką była Pani Monika, autorka bloga Siempre la belleza. Do przedsięwzięcia szybko przyłączyli się kolejni wielbiciele kotów.

Kochamy koty i myślę, że nie jesteśmy w tym odosobnieni, nasi czytelnicy z pewnością poprą nas w tym zamiłowaniumówi Agnieszka Vincenc, Redaktor Naczelny portalu dlaemeryta.pl – chcemy pomóc naszym małym braciom znaleźć nowy dom i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby tak się stało.

Jak pomóc?

Wszystkie przedmioty, które trafiły ostatnio do fundacji zostaną wystawione na aukcji internetowej i zlicytowane. Pieniądze zdobyte dzięki licytacjom Fundacja przeznaczy na znalezienie nowego schronienia dla kotów, ich leczenie i utrzymanie. Aukcje na portalu Allegro ruszą 1 sierpnia.

Będzie to świetna okazja do kupienia fajnych produktów za niewielkie pieniądze – opowiada Monika, autorka bloga Siempre la belleza. Przede wszystkim jednak będzie można pomóc fundacji!

Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj.

Szczęściarz Foto: Fundacja Agapeanimali

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz