POZnań

Kreatywne półkolonie dla… zapracowanych rodziców.

Kreatywne półkolonie w Concoria Design  Foto: Concoria Design

Lato w mieście może być inspirujące. Glina, forma, piec, pacynki, papier, judo, gry i zabawy ruchowe, ovoball, taniec i … kreatywna nuda, w czasie której rodzą się najlepsze pomysły na zabawę. Na specjalne pięciodniowe kreatywne półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat zaprasza Concordia Design. Zajęcia będą się odbywać w godzinach 8:00 do 17:00. To godziny przyjazne rodzicom pracującym.

Kreatywne półkolonie w Concoria Design Foto: Concoria Design

Półkolonistami zajmować się będą opiekunowie-animatorzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi. W ramach codziennych zajęć zaplanowane są 2 stałe aktywności: warsztaty artystyczne w Pracowni Sztukolada i zajęcia ruchowe z Magiel Fitness Klubem. Pozostała część dnia realizowana jest metodą kreatywnej nudy. Celowo pomiędzy warsztatami kreatywnymi i ruchowymi nie planujemy gotowych aktywności, bo wiemy, że najlepsze zabawy dzieci wymyślają same! Pamiętacie kredę, trzepak czy kapsle – niby nic, a ile się działo…

Codziennie zajęcia z Magiel Fitness Klub odbywać się będą w przyjemnie zacienionym parku na terenie poznańskiego zoo lub jeśli nie pozwoli na to pogoda – w jednej z naszych sal. W ramach zajęć zaplanowane są lekcje judo, gry i zabawy ruchowe , podchody z zadaniami ruchowymi , lekcje Dance i zajęcia z ovoballem.

Szef Kuchni Concordia Taste przygotował specjalne dziecięce menu. Każdego dnia dzieci będą miały zapewnione pełnowartościowe i zdrowe śniadania, obiady, podwieczorki i napoje.

Wielka zaletą Concordia Design jest doskonałe położenie w centrum miasta, w bliskim położeniu poznańskiego zoo, posiada dogodny dojazd z każdego miejsc w mieście. Półkolonie organizowane przez Concordia Design zostały zgłoszone do Ministerstwa Oświaty i Kuratorium, które wyraziło zgodę na ich przeprowadzenie.

Uczestnicy dwugodzinnych warsztaty organizowanych w pracowni Sztukolada będą mogli m.in. uformować własną pracę z gliny, przygotować pacynke, zaprojektować miasto w ramach projektu Mali urbaniści albo poznać techniki wykonywania czerpanego papieru.

Koszt pięciodniowego kursu dla dziecka to 490,00 złotych. Cena obejmuje także wyżywienie i ubezpieczenie NW. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Pierwszy turnus  trwać będzie od 9 do 13 lipca, a drugi od 13 do 17 sierpnia.

Półkolonie w Concoria Design Foto: Concoria Design

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz