Grunwald

Zmarł uczestnik sobotniego wypadku

Wypadek na krzyżówce Przybyszeskiego i Bukowskiej - Poznań 19.05.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Wypadek na krzyżówce Przybyszeskiego i Bukowskiej - Poznań 19.05.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterZmarł jeden z uczestników sobotniego wypadku na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego. Informację otrzymaliśmy od naszych czytelników.

Zderzyły się jadący ulicą Przybyszewskiego citroen, prowadzony przez kobietę i audi jadące ulicą Bukowską. Doszło do tego w niedzielę około godziny 21:00. W wypadku ranne zostały dwie osoby, w tym ciężko kierowca taksówki. Gdy doszło do zdarzenia nie działała na skrzyżowaniu sygnalizacja świetlna.

Mogę tylko potwierdzić, że kierujący taksówką mężczyzna zmarł w szpitalu – poinformował w rozmowie z nami Dariusz Tomys z Wydziału Ruchu Drogowego Policji.

Przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśnić ma śledztwo, podczas którego przeprowadzona będzie prawdopodobnie między innymi rekonstrukcja wydarzeń. Na tym etapie trudno przesądzać o tym, kto zawinił.

Na podstawie wszystkich dostępnych materiałów zebranych podczas śledztwa i własnej wiedzy biegli powołani do sprawy będą musieli między innymi określić prędkość z jaką jechały oba samochody. To ich ustalenia mają pomóc w wyjaśnieniu przyczyn wypadku.

Wypadek na krzyżówce Przybyszeskiego i Bukowskiej - Poznań 19.05.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz