Sport

13 Poznań Maraton – ruszają zapisy!

Półmaraton Panorama  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Choć do największego maratonu w tej części Europy zostało jeszcze trochę czasu już można się zapisywać na listę startową. Na treningi mamy czas do niedzieli 14 października, gdy będzie można wystartować w Poznań Maratonie. Każdy, kto przekroczy linię mety będzie mógł wrócić do domu nowym samochodem volvo v40.

Półmaraton Panorama Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Zapisywać się do udziału w 13 Poznań Maratonie można bezpośrednio w biurze zawodów przy ul. Chwiałkowskiego 34, bądź korzystając z formularza zgłoszeniowego, ktory znajdziesz tutaj.

W samochodzie volvo v40, które można będzie zdobyć, po raz pierwszy na świecie wyposażono w poduszkę powietrzną dla pieszych. Gdy dojdzie do zderzenia z pieszym wysunie się ona spod maski i pokryje swoim zasięgiem jedną trzecią przedniej szyby.

Samochód Volvo V40 zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą 13.Poznań Maraton oraz wypełnią przed biegiem kupon konkursowy i wrzucą go w biurze zawodów do urny – wyjaśnia Monika Prendke z POSiR’u.

Niespodzianek dla uczestników będzie więcej. Szykują się w tym roku prawdziwe rewolucje, nowa trasa, wspólnie z służbami pracujemy nad trasą jednopętlową – zdradza Maciej Mielęcki, Dyrektor Maratonu. Nowa będzie również lokalizacja biura zawodów, targów Expo, startu oraz mety.

Zdaniem doświadczonych biegaczy to ostatni moment, by rozpocząć przygotowania  do pokonania dystansu 42,195 km. Kolejna, już 13 edycja Poznań maratonu rozpocznie się w niedzielę 14 października o godzinie 9:00.

Na zachętę… ten samochód może być twój!

Nagroda w 13 Poznań Maratonie - nowe volvo v40 Foto: Volvo

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz