Czerwonak

Marsz Noworoczny przez Puszczę Zielonkę

Nordic Walking  Foto: sxc

Nordic Walking Foto: sxcMiłośników spacerowania z kijkami z miesiąca na miesiąc przybywa. W całej Aglomeracji Poznańskiej przybywa też imprez, które popularyzujących ten sport. Zapraszamy na kolejną wycieczkę Klubu Turystycznego Puszcza Zielonka.

Tym razem zapraszamy do Dąbrówki Kościelnej, skąd wyruszymy na projektowaną trasę nordic walking o nazwie Polna liczącej 9,5 km – mówi Patrycja Owczarzak ze Związku Międzygminnego Puszcza Zielonka – pomaszerują z nami gościnnie i cennych rad udzielą Monika Urbanowicz i Wojciech Owczarzak . Wycieczka rozpocznie się w sobotę (14.01) o godzinie 11:00.

Po treningu wszyscy przybyli przejdą do Świetlicy w Dąbrówce Kościelnej, gdzie poza formalnościami Klubowymi organizatorzy zaproszą wszystkich do podróży po Nowej Zelandii. Stanie się to możliwe dzięki Bartoszowi Krąkowskiemu, leśnikowi i Przyjacielowi Klubu, który pokaże piękne zdjęcia i opowie o swojej miesięcznej, przyrodniczej eskapadzie na tereny parków narodowych tego dalekiego dla nas kraju.

Prowiant zabieramy własny, z tą uwagą, że wprowadzamy do naszych wycieczek nowy, dobry obyczaj zabieramy coś również „dla sąsiada”, który usiądzie obok nas przy stole – wyjaśnia Patrycja Owczarzak – mamy bowiem nadzieję, że każdy wspólny posiłek regeneracyjny będzie okazją do sympatycznej integracji Klubowiczów.

Czasu na zapisanie się na wycieczkę jest coraz mniej! trzeba wysłać zgłoszenie na adres p.owczarzak@puszcza-zielonka.pl. Termin przyjmowania chętnych mija w piątek 13 stycznia. Impreza ma charakter otwarty, choć oczywiście miło nam będzie przyjąć do Klubu kolejnych członków, którzy na spotkaniu podpiszą swoje deklaracje.

Marsz wyruszy z Sanktuarium w Dąbrówce Kościelnej w sobotę (14.01) o godzinie 11:00. Meta będzie w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce Kościelnej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz