K U L T U R A

Koncert w niedzielę Feel i Cree

Plakat koncerty Feel i Cree w Poznaniu  Foto:

Plakat koncerty Feel i Cree w PoznaniuPo sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji, które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć.

18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym “Weekend” (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule). Dodatkowo na płycie znalazły się też dwa utwory bonusowe – “Więcej jeśli się da” (piosenka z serialu Rodzinka.pl) oraz “Zwycięstwa smak” w wersji nagranej z gościnnym udziałem 16 członków zwycięskiej ekipy Piotra Kupichy z programu “Bitwa na głosy”.

Swój gościnny udział na płycie mieli m.in.: Marcin Kindla, Łukasz Drozd, Michał Kuczera, Leszek Hurtig, Piotr Brzychcyc oraz katowicka 16-tka z programu “Bitwy na głosy”.

Zespół w październiku wyruszył w trasę koncertową promującą nowy album. Kameralne występy w klubach w największych miastach w Polsce będą niebywałą okazją dla fanów do posłuchania nowych kompozycji w koncertowej oprawie. Podczas koncertu w Poznaniu na scenie w klubie Blue Note (ul. Kościuszki 76/78) oprócz zespołu Feel na scenie pojawi się również Sebastian Riedel z zespołem Cree. Start o godzinie 18:00. Bilety w cenie 25 zł dostępne są w klubie.

Na trasie Piotr Kupicha z zespołem odwiedzą również salony sieci Empik by spotkać się z fanami i podpisać nową płytę.
W Poznaniu będzie można się z nimi zobaczyć w salonie EMPIK, który znajduje się przy ul. Ratajczaka 44 w dniu koncertu, 18 grudnia, o godzinie 16:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz