POZnań

Kolacja na Stadionie Miejskim

Kolacja na Stadionie Miejskim - 12.07.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Na ponad 100 zgłoszonych prac jury wybrało jednego zwycięzcę niezwykłego konkursu „Kolacja na Stadionie”, ogłoszonego przez spółkę EURO Poznań 2012. Stadion przygotowany na przyjęcie 43000 kibiców gościł wczoraj tylko dwie wyjątkowe osoby. Zwycięzcę konkursu, Pana Mariusza Dolatę, który wraz ze swoją wybranką Magdą zjedli wczoraj kolacje na samym środku murawy.

Nie spodziewaliśmy się wygranej, przyznam się szczerze, że nawet zapomniałem o tym, że wysłałem zgłoszenie – mówi Mariusz Dolata – ale telefon od organizatorów miło nas zaskoczył. Punktualnie o godzinie 21:00 na stół podano krem z młodych warzyw z grzankami. Oprócz tego w menu znalazła się także polędwica zapiekaną w ziołach, a na deser mus z białej czekolady z malinami. Parze z telebimów towarzyszył koncert Kennego G, który został wybrany jako tło muzyczne do kolacji.

Oto treść zwycięskiej pracy konkursowej:
Nazywam się Miejski, Stadion Miejski. Mieszkam w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej. Urodziłem się w sierpniu 1980 jestem więc w sile wieku, w dodatku niedawno przeszedłem gruntowny lifting i wyglądam jak nowo narodzony. Pracuję w branży sportowo-rozrywkowej i mam na tym polu spore sukcesy. Wzmagam tętno i wywołuję uśmiechy. Powierzono mi projekt UEFA EURO 2012, z którego wywiązałem się jako pierwszy. Mogę zaoferować ponad czterdzieści tysięcy miejsc i solidną dawkę emocji. Szukam ludzi gotowych mi w tym pomóc.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz