POZnań

ONE YEAR TO GO – festyn nad Maltą

ONE YEAR TO GO  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Niecały rok przed pierwszym meczem Euro 2012 poznaniacy już mają powody do radości. Nad Maltą od południa trwa futbolowa fiesta.

Piłka nożna jest na tym rodzinnym pikniku wszechobecna, ale jest tylko pretekstem do doskonałej zabawy. Na mecie toru regatowego są dmuchane zjeżdżalnie, można zmierzyć się z bykiem, nauczyć puszczania gigantycznych baniek mydlanych, czy wspiąć się na ściankę wspinaczkową. Są również piłkarzyki i wiele zabaw zręcznościowych. Osoby uzdolnione muzycznie mogą dać mini koncert na bębnach. Wiele osób korzysta również z okazji zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z maskotkami Euro 2012.

Podziw budzą również pokazy futbolowego freestyle’u, break dance, czy capoeiry. Na specjalnie zbudowanym torze obserwować można bardzo widowiskowe ewolucje w wykonaniu profesjonalnej grupy parkour.

Festyn, na który naprawdę warto się wybrać, potrwa do godziny 22:00 i zakończy się wielką imprezą taneczną.

Jeśli uda się wam zrobić ciekawe zdjęcie z imprezy ONE YEAR TO GO wyślijcie je na maila FotoPortalu miasta Poznania – fotoportal@um.poznan.pl. Na autorów najciekawszych prac czekają zestawy upominków związanych z Euro 2012. Dodatkowo fotografie można opublikować w galeriach konkursowych, które znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz