Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko Biała 1:1 (0:0)

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 8.05.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 8.05.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterDziś na Stadionie Miejskim w Poznaniu Warta Poznań podejmie zespół Podbeskidzie Bielsko Biała. Wszystko wskazuje na bardzo zacięte i ciekawe widowisko. Bielszczanie to zespół o którym zrobiło się głośno przy okazji Pucharu Polski, gdzie wyeliminowali Wisłę Kraków i byli bardzo blisko wyeliminowania Lecha Poznań. Warta w ostatnich czterech rundach wracała z kompletem punktów. Czy i tym razem Zielonym uda się wygrać i odebrać punkty walczącemu o awans do Ekstraklasy wiceliderowi?

Poznaniacy będą grali w osłabieniu, ponieważ Maciej Scherfchen i Piotr Reiss pauzują za żółte kartki oraz kontuzjowany Rafał Kosznik. Pod znakiem zapytania stoi także występ bramkarza Zielonych Andrzeja Bledzewskiego. Możliwy zdaniem trenera Baniaka jest powrót na boisko Alaina Ngamayamy.

Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania, które rozpocznie się o godzinie 16.00.

KS Warta Poznań

1 - 1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

• 90'+3 Sędzia gwiżdże ostatni raz, koniec meczu... szkoda, Warta mogła wygrać ten mecz, gościom udało się strzelić bramkę po bardzo błędzie obrony. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 90'+2 Zakrzeswski wykonuje rzut wolny, próbuje strzelać i niestety bardzo niecelnie
  • 90'+2 żółta kartka dla Koniecznego za taktyczny faul
  • 90'+2 I piłka trafia do Iwanickiego! strzał z woleja.... i przepiękna świeca, a piłka opuszcza pole gry
  • 90'+2 faulowany Zakrzewski - 20 metrów do bramki, wrzuca Miklosik
  • 90'+1 Podbeskidzie nadal próbuje podwyższyć wynik jednak bardzo nieudolnie choć ich ataki są groźniejsze niż Zielonych
  • 90'+1 sędzia dolicza trzy minuty do spotkania
  • 89' ostatnia zmiana w drużynie Warty Poznań, Miklosik zastąpi Białożyta
  • 87' Ziajka próbuje strzału z 25 metrów, piłka ładnie podążała w kierunku bramki, Radliński nie interweniuje a piłka spokojnie ląduje na siatce bramki
  • 87' Rogalski z rzutu rożnego do Osińskiego, ten znowu do Rogalskiego próba wrzutki w pole karne i znowu rożny
  • 85' Osiński biegnie w kierunku pola karnego lewą stroną boiska podaje do Rogalskiego który strzela płasko w kierunku bramki gdzie Radliński czeka już na złapać piłkę
  • 83' błąd Otuszewskiego zemścił się, przepuścił Patejuka, który bez większych problemów umieścił piłkę w bramce i mamy remis
  • 81' Radliński próbował piąstkować piłkę po rzucie rożnym ale coś nie dokładnie mu to wyszło bo piłka upadła przed nim! Na szczęście znalazł się jeden z Zielonych doszedł do niej i wysłał ją daleko od pola karnego.
  • 81' Wichotowski ładnie zatrzymał atak gości i jest rożny
  • 79' rzut rożny dla gości i bardzo dobrze ustawieni Zieloni wybijają piłkę po za pole karne
  • 79' ostatania zmiana w szeregach gości, Zaremba wchodzi za Malinowskiego
  • 78' Ziajka próbuje strzału z dystansu ale złożył się do niego tak niefortunnie że zrobił fikołka a piłka przeleciała daleko ponad bramką
  • 76' rzut rożny dla gospodarzy, a kibice krzyczą "jeszcze jeden!"
  • 75' Metalka bardzo nieładnie potraktował Iwanickiego w pełnym biegu uderzając go w twarz... jednak kończy się bez kartki
  • 73' wyczekiwana od dawna 🙂 iii bramka! strzelił ją Zbigniew Zakrzewski po nie małym zamieszaniu pod bramką gości piłka po strzale Zakiego odbiła się od bramkarza i wręcz wturlała się do bramki
  • 71' zmiana w drużynie gości, schodzi Ziajka zastąpi Łatkę
  • 69' zupełnie szczerze trzeba powiedzieć że to spotkanie nie należy do najładniejszych w wykonaniu obu drużyn... zespoły grają dosyć ospale i nadal rażą niedokładnością
  • 67' ładna wrzutka Białożyta w pole karne na głowę Gajtkowskiego, który strzela prosto w Zajaca
  • 66' rzut wolny dla Zielonych około 20 metrów od bramki przy prawym rogu pola karnego wykonuje Białożyt
  • 65' faulowany Białożyt w środku pola
  • 63' Iwanicki strzela z dystansu prosto w ręce Zajaca
  • 61' schodzi Magdziarz, za niego będzie grę kontynuował Paweł Iwanicki
  • 60' rzut rożny dla Zielonych
  • 58' Jasiński ucierpiał przy okazji poprzedniej akcji gości i przez chwilę był po za polem gry, na szczęście wyglądało to groźnie ale już powrócił na boisko
  • 57' ogromne błędy w obronie Warciarzy, goście doszli do bramki i jedynie szczęście, brak opanowania i spalony uratowały Zielonych przed stratą bramki
  • 55' oj nieprzyjemna sytuacja na boisku leży Dancik faulowany przez Gajtkowskiego
  • 55' Wichtowski otrzymał żółtą kartkę za faul
  • 54' po faulu na Demjanie szybkie wybicie i Malibnowski miał okazję samotnego rajdu na bramkę Warty.. trochę za długo się zastanawiał co zrobić z piłką i ją straciłą
  • 53' Rogalski próbuje wrzucać piłkę w pole karne i znowu Radliński świetnie ustawiony łapie piłkę
  • 52' Rogalski znowu na murawie, chyba już przesadza z tym udawaniem fauli
  • 50' i ponowny strzał na bramkę Radlińskiego i znowu świetnie złapana piłka przez poznańskiego bramkarza
  • 49' z rzutu wolnego Rogalski wrzuca w pole karne i tu świetnie dysponowany Radliński piąstkuje piłkę posyłając ją po za pole karne
  • 48' na murawie leży Rogalski fualowany przez Zakrzewskiego, póki co obyło się bez kartki
  • 45' także zmiana w drużynie Warty Poznań, schodzi Ciarkowski a za niego zagra Zakrzewski
  • 45' zmiana w drużynie gości, schodzi Kołodziej a za niego grać będzie Patejuk
  • 45' rozpoczynamy drugą połowę spotkania
  • 45'+1 i koniec pierwszej części spotkania. po 45. minutach Warta Poznań remisuje z Podbeskidziem 0:0
  • 45'+1 Radliński wyłuskuje piłkę spod nóg Demjana, który wchodził w pole karne Zielonych próbując dobiegnąć do zbyt mocnego podania
  • 45'+1 sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy
  • 44' Rogalski próbuje strzelać prostopadle na bramkę Radlińskiego z dystansu ale znowu niecelnie
  • 41' Kołodziej z wolnego w pole karne, po chwili piłka w locie trafia do Rogalskiego, który wolejem próbuje pokonać bramkarza Zielonych... na szczęście niecelnie
  • 40' Jasiński dostał żółtą kartę za wejście w nogi Rogalskiego bez piłki
  • 38' i znowu Białożyt przy piłce! strzela! niestety piłka odbija się od słupka
  • 37' Gajtkowski wbiega w pole karne omijając dwóch obrońców otrzymuje płaskie podanie po murawie i tylko szczęście uratowało Zajca przed stratą bramki, ponieważ piłka minęła słupek nie z tej strony
  • 36' rzut rożny dla Warty
  • 34' realne zagrożnie dla bramki Radlińskiego stworzyli goście podając do Osińsiego, który chyba nie bardzo wiedział jak wykorzystać taką bliskość bramki
  • 31' ładne dośrodkowanie wprost na głowę Gajtkowskiego i strzał na bramkę i piłka w rękach Zajaca
  • 29' na boisku co jakiś czas widzimy zrywy napastników jednak póki co gra obu drużyn jest dośyć ospała i niedokładna
  • 27' Ciarkowski ze środka pola dosyć ospale rozgrywa do wysoką piłkę do Gajtkowskiego, który dobrze kryty przez obronę nie miał szans dojść do piłki
  • 23' błąd Kobiecznego, główkował bardzo niecelnie, niewiele brakowało by Ngamayama doszedł do piłki ale Zajac był szybszy i wybił piłkę
  • 22' kolejny aut dla gości na wysokości pola karnego Warty, wrzutka w pole karne i piłka po za boiskiem i mamy rozny dla gości
  • 18' Marusz Łatka dostaje żółtą kartkę za faul na Koniecznym... i chyba będzie zmiana w drużynie Zielonych, poniewaz Konieczny został zniesiony z boiska na noszach i daje się zobaczyć grymas bólu na jego twarzy
  • 18' Rogalski wolejem próbuje pokonać Radlińskiego który był powiedzmy sobie szczerze źle ustawiony w bramce, na jego szczęście piłka po za boiskiem
  • 17' goście wygrali aut na wysokości pola karnego Zielonych
  • 15' i ponownie Białożyt próbuje z strzału w polu karnym z dość duże kąta! niestety zabrakło troszeczkę szczęścia i wsparcia kolegów
  • 14' rzut rożny dla Warty z prawej strony boiska
  • 14' Białożyt próbuje strzału na bramkę Zajca po ładnej wymianie przed polem kadnym! ...ale strzał mija bramkę bardzo daleko
  • 12' faulowany Magdziasz w środkowej strefie boiska
  • 10' Jasiński podaje do Ciarkowskiego ale trochę za mocno i mamy aut dla gości
  • 8' Cierkowski wrócił na boisko ale nie wygląda to za dobrze bo utyka na prawą nogę... oby to nie było nic poważnego
  • 8' rzut rożny dla Zielonych z lewego rogu wrzutka w pole karne i dobre ustawienie obrony
  • 6' zółta kartka dla Sokołowskiego za faul na Ciarkowskim
  • 5' póki co jedynie Podbeskidzie miało względną okazję do strzelenia gola jednak brak dobrze ustawionego napastnika zniweczył plany
  • 1' Sędzia Marek Karkut poraz pierwszy dmuchnął w gwizdek.
  • 16:00 tak jak się można było spodziewać nie zagra Bledzewski, w jego miejscu Radliński. W drużynie gości tak że niespodziewana zmiana, tuż przed meczem dowiedzieliśmy się że nie zagra kapitan Podbeskidzia Sławomir Cienciała, a jego miejsce zajmie Marek Sokołowski.
  • 15:58 Witamy Państwa na relacji z mec 29. kolejki pierwszej ligi, Warta Poznań podejmuje u siebie drużynę Podbeskidzia. Obecnie Zieloni z dorobkiem 39 punktów zajmują 9 lotaktę w tabeli a ich rywale z 56 są wiceliderem tabeli.