Sport

Jest zgoda na mecz Lech Poznań – Manchester City

murawa na Bułgarskiej  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

murawa na Bułgarskiej Foto: lepszyPOZNAN.pl / agPrezydent Poznania Ryszard Grobelny wyraził dzisiaj zgodę na wieczorne spotkanie Lecha Poznań z Manchesterem City. Decyzja była odwlekana, ponieważ prezydent czekał na ustosunkowanie się klubu do zarzutów przedstawionych przez Policję.

Podczas dzisiejszego meczu na stadionie będzie więcej ochroniarzy, na trybunie II i IV zamontowano dodatkowo ogrodzenie uniemożliwiające zejście kibiców na murawę.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisję będzie można śledzić na portalu lepszyPOZNAN.pl

Jak wyjaśnia Ryszard Grobelny zgoda została wydana mimo negatywnej opinii policji. Uchybienia wskazane przez policję zostały usunięte, dodatkowo KKS Lech wzmocnił służby ochrony o 100 osób – tłumaczy swoją decyzję prezydent – nie oszukujmy się, sytuacji na ostatnim meczu z Wisłą winny nie jest ani stadion, ani prezydent, ani nawet brak barierek – wszyscy widzieliśmy co się stało i kto zawinił – dodaje Ryszard Grobelny.

Przed dzisiejszym meczem Stowarzyszenie Wiara Lecha zbierać będzie pieniądze na akcję “Niebiesko-Biały Mikołaj”. Już po raz drugi kibole rozdawać będą prezenty wszystkim dzieciom z domów dziecka w całym województwie, oraz przewlekle chorym przebywających w szpitalach. Bejmy będzie można wrzucać do puszek na Bułgarskiej, lub wpłacać na konto. Każda forma wsparcia finansowego akcji Niebiesko-biały Mikołaj jest mile widziana! Oto numer konta Wiary Lecha: 54 1240 6524 1111 0010 3275 5980 z dopiskiem – NIEBIESKO-BIAŁY MIKOŁAJ.

Organizatorzy liczą także na atrakcyjne pamiątki, które po przekazaniu mogłyby zostać wystawione na licytacji. Wszystkich przedsiębiorców chcących wesprzeć naszą akcję informujemy, że podobnie jak w ubiegłym roku mogą to zrobić nie licząc jednak na reklamę w zamian – apelują – czekamy również na atrakcyjne oferty od firm produkcyjnych, które mogą wspomóc akcję ofiarowując spore rabaty na zakup prezentów dla dzieci.

W ubiegłym roku kibole odwiedzili 43 placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz szpitale, gdzie rozdali ponad 1600 prezentów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz