KOLEJORZ – DNIPRO 0:0!!!! GARMY DALEJ!!!! KTO JEST MISTRZEM? LECH!

Kolejorz - Dnipro  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

93 – KONIECIEC! SZAŁ RADOŚCI NA TRYBBUNACH!!!!! NA MURAWĘ WBIEGAJĄ WSZYSCY ZAQWODNICY, TRENER, KÓŁKO RADOŚCI KOLEJORZA!!!!! GARMY DALEJ!

93 – Kiełb wykonuje, ale bardzo niecelnie! kończ pan panie sędzio, dlaczego pan nie strzela! ostatnie sekundy i groźny strzał

92 – rzut wolny bdla Lecha – blisko pola karnego gości

91 – rożny, dośrodkowanie i wybicie piłki na trybuny”!

91 – Kryvets schodzi z boiska, sędzia dolicza 3 minuty, Dnipro ma rzut wolny

90 – akcja pod bramką gości – znów blisko, blisko gola! kibole szaleją na trybunach!

89 – obie drużyny grają długimi podaniami – jak najdalej od własnej bramki

88 – Kryvets strzela, ale prosto w nogi bramkarza – rożny

87 – Kryvets blisko szczęścia, ale zbyt łatwo przed bramką traci piłkę

86 – bramkarz Dnipro rozpoczyna grę z własnego pola, piłka trafia po chwili do Wichniarka, ale nie utrzymał się przy piłce

85 – piłka częście w środku boiska, choć w tym momencie leci w kierunku naszej bramki – piąstkuje ją Buric

84 – schodzi Stilić z boiska nagradzany brawami – wchodzi na boisko Drygas

83 – znów po wykonaniu rzutu wolnego ta piłka odbija się od głó zawodników Dnipro i ostatecznie wyskakuje po nią – niezbyt wysoko – nasz bramkarz

82 0 Wichniarek fauluje blisko środka boiska i dostaje żółtą kartkę

82 – Wichniarek biegnie z piłką na bramkę i gdy jest blisko pola karnego potyka się o nią i przewraca

80 – Wichniarek się przebiera w zapasową koszulkę, ale pod naszą bramką było znów niebezpiecznie!!!! coś się stało od kilku minut z Lechem – żeby z tego nieszczęścia nie było

80 -Wichniarek biega po bpoisku z rozdartą koszulką

78 – Wichniarek przewraca napastnika Dnipro i sędzia dyktuje rzut wolny – goście coraz częściej na naszej połowie

76 – Arboleda pada pod naszą bramką, chwilę wcześniej napastnik próbuje przewrotką strzelić bramkę – wywalczył rożny – po jego wykonaniu zrobiło sięniebezpiecznie – kibice wstrzymali oddech i gdy piłka wędruje ponad porzeczką dało się słyczeć oddech ulgi 😉

75 – rzut wolny dla Dnipro – krótkie wybicie, ale budowana akcja zostaje przerwana przez Stilica, wybijającego piłkę na aut

73 – aut, nasz aut ale goście przejmują piłkę i ruszają w stronę bramki Burica – ten wybiega z bramki i łapie piłkę

72 – kibice mają doskonałe nastroje i cały czas sporo sił by pięknie dopingować – stadion w Bydgoszczy wydaje się jakimś odległym, fikcyjnym miejscem 😉

71 – Wichniarek popełnia błąd – zamiast płasko podać piłkę podbija ją i po akcji 🙁

71 – kolejny atak na bramkę Dnipro, ale goście mają wysokich, albo skocznych obrońców, którzy wybijają piłkę daleko od swojej bramki

70 – coraz mniej czasu… typowałem 2:1 dla Lecha, ale chyba nie ma szans – może być zatem 1:0 😉

69 – pięknie przerwana akcja gości

67 – Tschibamba schodzi, zmienia go Wichniarek

66 – Jacek Zieliński wtykorzystuje moment, gdy zawodnicy są obok i przekazuje jakieś uwagi. chwilę później przepychanka min z udziałem Kiełba – niepotrzebnie – w końcu jesteśmy w lepszej  sytuacji

65 – rzut wolny wykonany strzałem na bramkę – bezpośrednio, ale niecelnie

64 – Henriquez fauluje i dostaje żółtą kartkę – rzut wolny dla gości – jakieś 23 metry do bramki

63 – spore zamieszanie pod naszą bramką i próba kontrataku – nieudana, Chibamba wybiega z piłką poza bpoisko zmuszony przez obrońcę gości

62 – aut dla Dniepro na wysokości karnego – wrzutka, ale obrońca wybija ją główką

61 – Seleznov schodzi z boiska a wymienia go Gladky

61 – zamieszanie pod bramką Burica, ale bramkarz opanowuje piłkę

60 – Dnipro wywalczyło kolejny rzut rożny – Arboleda wybija piłkę na aut

59 – Chibamba nie popisał się – strzela z ostrego kąta – fatalnie, za bramkę gości

58 – chwila oddechu?nic z tego Kiełb faulowany!!! Rzut wolny wykonuje Arboleda

57 – rzut wolny – z dużej odległości – prosto w ręce Burica

57 – Kikut miał doskonała sytuację,by wyprowadziuć piękną akcje, ale ucieka mu piłka 🙁

56 – spore zamieszanie pod naszą bramkę, Kikut wybija piłkę na aut

55 – Homenyuk wchodzi na boisko zmieniając…?

54 – cały czas atakujemy, ale bez strzału na bramkę

53 – Djurdjević, ratuje sytuację, groźną sytuację wypracowaną przez gości

52 – Kikut wymusza trochę rzut wolny – ale cel uświęca środki, jeśli nie cierpią inni – Stilić dośrodkowuje, ale obrońcy pozwalajją jej wytoczyć się poza linię boiska

51 – goście się starają, starają, ale dobrze ustawiona obrona udaremnia te ataki

49 – piłka “lata” od zawodnika do zawodnika, ale niestety nie udaje się stworzyć groźnej akcji pod bramką Dnipro

49 – Kiełb sfaulowany – nieładnie, ale mamy rzut wolny

47 – Burić dalekooooo wybija piłkę – ale ta po chwili wraca na naszą połowę – ciekawe coi zmieni się w stylu gry obu drużyn po rozmowach z trenerami?

46 – piłka już w grze – żadnych zmian w składach

Przez chwilę zamilkli kibole i od razu kibice Dnipro się odezwali, co oczywiście wywołało głośny doping

Nie mam dobrych informacji dla osób, które są z nami od początku i liczą na to, że zobaczą zdjęcia dziewczyn, które występowały przed meczem. Skontaktowałem się z naszym “okiem” i okazuje się, że nie zrobił ani jednej fotki dziewczynom 🙁

Kolejorz - Dnipro Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm44 – dobra końcówka dla Kolejorza… gwizdek sędziego – koniec pierwszej połowy

44 – Krivets dostaje piłkę, biegnie lewą stroną boiska, strzela, ale… bramka stała w inym miejscu 😉

43 – PRZYPOMINAMY OP KLAWISZU “F5” – klikamy i odświeżamy 🙂

42- jakaś kopanina znowu, ale nasi obrońcy dobrze sobie poradzili z próbą przejęcia piłki na naszej połowie – w dodatku było przewinienie i mamy kolejny rzut wolny

41 – Krivets podcięty na naszej połowie i kolejny rzut wolny – po jego wykonaniu szybko tracimy piłkę

40 – Arboleda chyba ma jakieś problemy z utzrymaniem nerwów na wodzy… kiedyś to się źle dla niego skończy

38 – Kravchenko brzydko fauluje Krivca – jest rzut wolny z naszej połowy

36 – goście wywalczyli również rzut rożny – szybko wykonany, ale piłka wybita głową obrońcy, po chwili kozłując pędzi w stronę bramki – niebezpieczny strzał!!!! Burić broni – pewnie na szczęście

35 – cały czas brakuje dokładności – przed chwilą było dośrodkowanie, ale nie było tam żadnego lechity 🙁

34 – Stilić wykonuje, ale tracimy szybko piłkę

34 – mamy rzut karny

33 – Seleznov leżał na murawie, ale gdy zobaczył, że Lech atakuje wstał i spokojnie pobiegł na swoją połowę

32 – goście starają się zatrzymywać każdą rozpoczynającą się akcję – ale Lech się rozpędza! coraz częściej gościmy na połowie Dnipro

30 – sędzia przerywa akcję, bo jeden z lechitów fauluje – kibice Dnipro starają się dopingować, ale jest ich zaledwie 30, może i nie mają szans z dopingiem naszych kuboli

29 – z każdą minutą coraz lepiej radzimy sobie  z piłką – dobra akcja, ale zabrakło wykończenia, piłka wybita przez Bandrowskiego zamiast do partnera trafia na aut

28 0 nerwowe wybicie piłki na aut ratuje gości – kanonada rozpoczęta!

27 – Stilić sfaulowany i znów żółta kartka dla Rusola!

26 – po wykonaniu wolnego strzela Arboleda, chyba bo było zamieszanie, ale piłka powędrowała ponad poprzeczką – ale dobrze!

25 0 Kikut sfaulowany – żółtą kartkę dostaje… przepraszam, ale nie widzę

24 – na stadionie pojawili się kibice Dnipro, a może wcześniej ich nie zauważyłem? – na boisku trwa trochę bezładna kopanina

22 – staramy się, ale pod bramką jeszcze się gubimy – od kilku miunut po tych strzałach “obudzili” się kibole – czekamy nadal na bramkę

21 – kolejna akcja, Bandrowski podaje do Kiełba, a ten z 20 metrów strzela – niecelnie, ale zaczynamy strzelać, zaczynamy być częściej przy piłce

20 – zaczynamy od autu na wysokości pola karnego – po krótkiej wymianie Kiełb strzela w kierunku bramki, ale niezbyt celnie – delikatnie pisząc 😉

18 – żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Dnipro – Kravchenko

18 – trener Zieliński pokazuje zawodnikom – do przodu, do przodu!

17 – Arboleda nie poradził sobie z napastnikiem Dniepro i było groźnie – na szczęście nie jest jedynym obrońcą

15 – “optycznie” przewagę przez pierwszy kwadrans mają goście, choć nie mam dostępu do statystyk

15 – kolejna groźna, dynamiczna akcja gości i strzał na bramkę – Burić jednak nie ma problemu z jej przejęciem

14 – Burić wybija daleko, ale piłkę wywalczyli goście, jednak nie opanowują i jest aut, po chwili Kikut jest faulowany i mamy wolny, ale daleko od bramki

12 – Arboleda wybija piłkę, która zaczęła niebezpiecznie krążyć w okolicach naszego pola karnego

10 – Burić broni kolejny strzał – do tej pory najgroźniejszy, wypracowany sprawną akcją – było kilka tricków w wykonaniu gości i strzał

09 – Lech chyba się oterząsnąl z pierwszych minut, gdy nie potrafili sobie poradzić – mam przynajmniej taką nadzieję

08 – pierwsza akcja pod bramką gości – ci ratują cuę wybiciem piłki na aut10

08 – goście sprawniej się “znajdują” – piłka bardziej ich słucha

07 – kolejny aut dla Dnipro… nie możemy jakoś opanować na dłużej piłki

06- Ukraińcy cały czas mają piłkę, cały czas podają ją sobie w okolicach naszej bramki – niebezpiecznie

05 – była próba budowania akcji, ale obrońcy Dnipro pilnują naszych napastników – póki co skutecznie

04 – kolejny strzał – właściwie próba strzału gości na bramkę, ale Burić niezagrożony asystuje tylko wzrokiem piłkę

02 – kolejny faul i jecszcze jeden – Bandrowski ma pierwszą żółtą kartkę tego meczu

01 – pierwszy rzut wolny po przewinieniu Kiełba – niebezpieczne wykonanie prosto pod bramkę, ale nasz bramkarze wyłapuje – niebezpieczna, pierwsza sytuacja

00 – początek – zaczynamy mecz – rozpoczęli goście!

TU MIAŁA BYĆ OPRAWA – ZNOWU “SIĘ ZALAŁA” – taki transparent zawisł (pisaliśmy o tym wcześniej)

Doping nie słabnie – żeby tylko wystarczyło sił do końca meczu – kibolom i drużynie! To ja może przestanę wpisywać – zamelduję się wraz z gwizdkiem. Mam nadzieję, że nasze “oko” sfotografowało dziewczyny o których pisałem, żeby wszyscy zobaczyli to, czego w TV nie pokazują nigdy. Prawie nigdy.

Wpisując skład gości gratulowałem sobie,  że nie muszę robić relacji radiowej – może dokładnie się nie wczytałem, ale na pierwszy rzut oka- język można sobie połamać 😉

Spiker przedstawia składy drużyn – przy wymienianiu gości słychać głośne gwizdy – ale nie widzę kto gwiżdże… Teraz przedstawia Kolejorza – wyraźnie widzę kto się cieszy i głośno krzyczy!

Przepraszamy – nie pozycja a układ – nie wiem dlaczego patrząc na ten taniec napisałem pozycja..?

Ależ pokaz a jaka pozycja na koniec!

Na szczęście zostały gorrrrrąco przyjęte przez kiboli – teraz pięknie tańczą na środku boisku do przeboju “HEJ SOKOŁY”! Czy to nie jest jakaś prowokacja?

Na płycie pojawiły się dziewczyny – jejku, że nie zimno im w tych skromnych strojach!

Dnipro wystąpi w takim oto  składzie: Kanibolotskyi, Kravchenko, Mandziuk, Konoplianka, Seleznov, Chebriachko, Rusol, Denisov, Holek, Kalinichenko, Rotan i dodatkowo: Latsuvka, Lobjanidze, Homenyuk, Gladkyy, Fedorochuk, Nazarecko i Schakhor.

skład Kolejorza: Burić, Djurdjevic, Arboleda, Bandrowski, Kiełb, Kryvets, Stilic, Tshibamba, Wojtkowiak, Kikut, Henriquez i dodatkowo: Kotorowski, Wilk, Zapotoka, Drygas, Wichniarek, Możdżeń i Kamiński

Zawodnicy obu drużyn już na boisku – to znaczy nie grają, ale mają rozgrzewkę – trochę bez sensu bo od kilkudziesięciu minut jest gorący doping! Chyba skuteczniej rozgrzeje niż te wszystkie ćwiczenia z piłką i partnerem na murawie.

Musimy trochę ponarzekać, tak jak zdecydowana część z ponad 13.000 kibiców idących na stadion. Błoto, błoto i jeszcze raz błoto – droga przez mękę… to znaczy przez błoto. Tylko zdecydowane zwycięstwo Lecha wynagrodzi nam tą mokrą i brudną drogę 😉

Meldujemy się już ze stadionu! 🙂

trening Kolejorza Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Dzisiaj o godzinie 20:15 na Bułgarskiej Kolejorz podejmie Dnipro Dniepropietrowsk i zawalczy o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Trener Jacek Zieliński liczy, że będzie to walka na noże – oczywiście z zachowaniem zasad fair play!

Wczoraj nastroje w drużynie były bardzo dobre. Uśmiechał się nawet trener, a jest to rzadki niestety widok. Mamy nadzieję, że drużyna sprawi dzisiaj, że uśmiech z jego twarzy długo nie zniknie! Relację z meczu rozpoczniemy równo z pierwszym gwizdkiem na Bułgarskiej.

Lechici występować będą dzisiaj w niebieskich koszulkach i spodenkach oraz w białych getrach. Goście założą białe koszulki i spodenki. Getry będą mieli niebieskie.