KOLEJORZ – CRACOVIA – 5:0

KKS LECH logo  Foto: KKS LECH

KKS LECH logo Foto: KKS LECHDziękujemy za uwagę i za udany, skuteczny doping! Do następnego meczu! Kolejne emocje już w czwartek, gdy Kolejorz grać będzie z Dnipro Dniepropietrowsk.

90+2 – piłka jeszcze w grze – ale sędzia kończy pojedynek! dodajmy, że był to mecz na który czekaliśmy – dynamiczny, ciekawy no i ten wynik!!!! 🙂

90+1 – Lech spokojnie gra, czas na odpoczynek, czas na świętowanie

89 – Sacha strzela, ale Burić nie ma żadnego problemu z obroną – sędzia dolicza 2 minuty

87 – radość kiboli widać i słychać – oj będzie dzisiaj niejedna impreza! właściwie można kończyć relację, chociaż kto wie..? może będzie jeszcze większy pogrom? a może Cracovia strzeli tego honorowego gola?

86 – Rudnevs pewnie wykonuje karny i jest 5:0!!!!!

85 – Cabaj fauluje Peszkę i jest karny, dostaje też żółtą kartkę

83 – Rudnevs był bliski strzelenia bramki, ale nie zaskoczył swoim strzałem Cabaja

82 – Burić wznawia grę, piłka często zmienia barwy klubowe – goście starają się strzelić choć jedną bramkę, ale na szczęście robią to bez przekonania

80 – goście wykonują aut i są blisko bramki – Sasin stara się dośrodkować, ale trafia na naszych obrońców

79 – Klich wykonuje rzut wolny, ale Matusiak nie wykorzystuje szansy gubiąc piłkę

78 – Arboleda fauluje Golińskieg – nieładnie i niepotrzebnie – dostaje słusznie żółtą kartkę

77 – Cracovia na naszej połowie, ale szybko odbieramy piłkę i lecimy pod bramkę Cabaja, tracimy piłkę i goście kontratakuje

75  – czyżby Kolejorz na dobre wyszedł z dołka? Wojtkowaik fauluje Golińskiego, ale nie ma kary – jest rzut wolny – wykonuje Matusiak strzelając po ziemi – piłkę bez problemu przejmuje lechita

72 – Matusiak dpstaje żółtą kartkę, choć nie wiemy za co..?

71 – schodzi Henriquez, wchodzi Tshibamba

70 – to nie jest mecz – to jest już poezja, miód na serce, bajka! wywalczyliśmy rożny

69 – Kriwiec podaje do Wilka a ten strzela 4 gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pięknie!

67 – oj – pilnować Ślusarskiego panowie! to nic, że prowadzimy wysoko!

65 – arboleda wybija piłkę i goście mają róg, wykonują go ale bez skutków ubocznych dla nas 😉

64 – widowisko nabrało tempa i jest takie, na jakie czekaliśmy od dawna i wcale nie ze względu na wynik 🙂 szkoda, że akurat dzisiaj nie mamy fotoreportera 🙁

63 – Injac strzela, ale za słabo by bramkarza

63 – wchodzi Wilk za Kiełba

62 – strzelmy, napieramy, atakujemy bramkę Cabaja!

60 – Kikut strzela i gooooool wbity głową przez Rudnevsa!

59 – schodzi Stilić, wchodzi Krivets

58 – Cabaj wychodzi daleko z bramki, gdy trwa zamieszanie na jego polu – niestey nie wykorzystaliśmy takiej okazji  – nie było lekko, bo przeszkadzali skutecznie obrońcy

57 – Stilić dostaje piłkę od obrońcy Cracovii i strzela od razu w kierunku bramki, ale niecelnie

56 – Matusiak idzie z piłką na bramkę, ale Burić wybiega daleko od bramki i rzuca się na piłkę!

55 – Sacha groźnie strzela, ale Burić pięknie broni – było groźnie!

53 – Rudnevs ponownie strzela, ale chyba niedokładnie trafił w pikę, bo ta wolniutko potoczyła się w kierunku bramki Cabaja

52 – jeszcze jeden – skandują kibice, i Rudnevs strzela na bramkę – śmielej, mocniej! czekamy na kolejnego gola!

51 – Peszko goooooooooooooooooool – po wypracowanej akcji i bez pomocy gości 😉

50 – Peszko fauluje Sasina ale kończy się na upomnieniu naszego zawodnika

49 – Herniquez rozpoczyna grę po aucie – czekamy na dokładnie wykonaną akcę

47 – wywalczyliśmy róg, ale szybko tracimy po jego wykonaniu piłkę

45 – goście zaczęli od ataku na naszą bramkę, wywalczyli różny i było groxnie i drugi rożny

na boisku pojawili się nowi zawodnicy – Cracovia wprwadziła zamiast Szeligi i Dudzica weszli Goliński i Matusiak

umknęła nam jedna żółta kartka, którą zobaczył Henriquez w I połowie

wracamy po przerwie – głodni? zwycięstwa! bo kałądki zdążyliśmy napełnić 😉

45+1 – KONIEC I POŁOWY- czas odpoczynku – nie tylko dla zawodników 😉 wracamy za kilka minut

45 + 1 – rożny dla gości – Sacha, strzela Polczak, ale obok bramki

45 – sędzia dolicza minutę

43 – groźna akcja Cracovii! ale piłka znów ucieka – na szczęście dla nas – na aut po nieudanym strzale Sasina (?)

42 – Kikut biegnie z piłką na bramkę, ale pada przed polem karnym

40 – błąd obrońców gości, piłkę przejmuje Stilić będąc sam na sam z Cabajem, ale piłka mu ucieka – po raz kolejny mam wrażenie, że piłka żyje swoim życiem 😉

39 – Ceracovia na naszej połowie coraz częściej i dłużej – buduje sytuacje, Ślusarski walczy o piłkę pod naszą bramką

37 – tempo meczu jakby mniejsze – może i dobrze, bo trzeba oszczędzać siły 😉 to nie znaczy oczywiście, że zawodnicy nie biegają i się nie starają

35 – wolny dla Cracovii – gęsto pod naszą bramką – piłka ląduje w rękach bramkarza!

35 – przepraszałem już dzisiaj za literówki? to tak jest jak się dzieje za dużo na boisku 😉

33 – Ślusarski strzela na naszą bramkę, ale niecelnie – wcześniej były 3 podania piłki – musimy przyznać, że dobra akcja gości

31 – Rudnevs bliski strzelenia – strzelać, atakować, podawać – musi się udać!

30 – ojjjjjjj! grożnie – panowie – skupić się! i kontratak, strzał na bramkę, ale Cabaj broni wybijając piłkę ponad poprzeczkę

29 – faul Henriqueza i rzut wolny – blisko bramki

28 – Rudnevs strzela na bramkę, ale Cabaj broni rzucając się na piłkę – szkoda…. blisko było szczęścia! Nie – to Stlić strzelał

27 – Cracovia zagroziła naszej bramce

26 – Kiełb dośrodkowywał, ale piłka ląduje za bramką gości

25 – rzut wolny w kierunku bramki Cabaja, ale obrona jest na swoim miejscu i dobrze wykonuje swoje zadanie

24 – Polczak dostaje żółtą kartkę po niebezpiecznym ataku na Kikucie

23 – być może nie jest to obiektywna ocena, ale piłka jest częściej w posiadaniu Lechitów i więcej czasu spędza na połowie Cracovii

22 – rzut rożny rozegrany pomysłowo, ale na szczęście dla nas zabrakło na końcu celnego strzału w kierunku bramki

22 – goście mają aut na wysokości pola karnego, po krótkiej wymianie piłki wywalczyli róg

21 – wolny dla Lecha, ale bramkarz gości wybija piłkę

20 – Lechici cały czas starają się stworzyć jakąś sytuację pod bramką Cracovii

18 – Rudnevs nie przejął niestety zbyt mocno podanej do niego piłki – czeka na okazję pod bramką gości

16 – Kiełb wykonuje wolny, ale wyyyyyysoko nad bramką gości – szkoda

15 – spięcie Arboleda – Ślusarski i gwizdek sędziego

14 – faul na Peszce na polu karnym, ale sędzia decyduje “grać dalej”!

12 – próba przejęcia piłki przez Rudnevsa, ale był na spalonym

10 – GOOOOOOOL! Ale kto strzelił? Stilić? nie – to był strzał samobójczy! Prawdopodobnie, bo było spore zamieszanie

08 – Rudnevs strzela, trochę za słabo – zaczyna się ostrzeliwanie bramki Cracovii!!!

07 – Stilić blisko strzelenia branki – bezładna kopanina pod bramką, blisko bardzo linii – szkoda szkoda

06 – Kiełb pogubił się trochę pod bramką gości – szkoda

04 – pierwsze minuty pod dyktando Kolejorza, ale póki co brak wykończenia – bramką – czekamy!

03 – piękna pierwsza akcja Lecha – mamy róg, po wykonaniu Cabaj piąstkuje piłkę

02 – Ślusarski faulowany, śedzia przerywa grę

01 – pierwsza próba ataku Lecha, ale piłka ląduje na aucie wybita przez obrońców gości

00 – zaczynamy!

PRZYPOMINAMY O KLAWISZU “F5” – klikajcie, żeby odświeżyć stronę 🙂

Zawodnicy wchodzą już na boisko.

Na trybunach 13.500 kiboli! Już wspaniale brzmi ich doping i mam nadzieję, że wystarczy im sił do końca meczu!

CRACOVIA – Cabaj, Jarabica, Radomski, Ślusarski, Sacha, Sasin, Polczak, Janus, Szeliga, Klich, Szeliga, Dudzic, Ślusarski

KOLEJORZ: Arboleda, Burić, Kikut, Wojtkowiak, Henriquez, Kiełb, Injac, Stilić, Bandrowski, Peszko, Rudnevs

Zanim zacznie się spotkanie na Bułgarskiej przypominamy ostatnią bramkę Kolejorza, licząc, że takich akcji będzie dzisiaj więcej 🙂

Mecz sędziować będzie Robert Małek z Zabrza.

KKS LECH logo Foto: KKS LECHDzisiaj pozbawieni jesteśmy naszego “oka” czyli fotoreportera i musimy się zadowolić tylko “gołą” relacją na którą zapraszamy od godziny 17:00.

Mamy nadzieję na dobre widowisko. Liczymy oczywiście na zwycięstwo, bo mamy nadzieję, że wygrana z Dnipro Dniepropietrowsk to dopiero początek dobrej passy naszego zespołu.