PIŁKARSKA SOBOTA

Warta Poznań  Foto: Warta Poznań

W sobotę walczyć będą o punkty dwie poznańskie drużyny piłkarskie. Kolejorz grać będzie z Widzewem Łódź (początek spotkania o 15:45), a Warta z Odrą Wodzisław (początek 0 18:00). Zawodnicy Lecha grać będą w Łodzi, a Warta Poznań podejmie gości na stadionie przy Bułgarskiej.

Warta Poznań Foto: Warta PoznańDla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Mam nadzieję, że to my zdobędziemy trzy punkty, a Wodzisławianie zaliczą falstart na początku sezonu – mówi przed meczem z Odrą Wodzisław Piotr Reiss. Obie drużyny nie mogą być zadowolone z wyników swoich inauguracyjnych meczów. Warta straciła punkty z Niecieczą, a Odra wysoko przegrała z Piastem Gliwice. W drużynie Warty nikt nie narzeka na kontuzje. Zieloni doskonale zdają sobie sprawę, że kluczem do pokonania Odry będzie poprawienie skuteczności. Liczymy na to, że duet Reiss-Zakrzewski w najbliższą sobotę będzie skutecznie atakował bramkę gości.

KKS LECH logo Foto: KKS LECHW sobotę w Łodzi grać będzie Kolejorz inaugurując swoje występy w Ekstraklasie. Ostatnie występy nie były udane dla zawodników Lecha. Ciekawe kto pojawi się na boisku. W przeciwieństwie do Warty, zawodnicy Kolejorza borykają się z kontuzjami.

Czy trener i zawodnicy wyciągnęli wnioski z ostatnich porażek, czy są gotowi na zwycięstwo? Tak jak kibole również i my na to liczymy.

Natomiast na Stadionie OSIR’u w Mosinie o Mistrzostwo IV Ligi walczyć będą drużyny KS 1920 MOSINA oraz SOKÓŁ PNIEWY. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz