PRZYJAZNY STADION :)

stadion poznan  Foto: EURO Poznań 2012

stadion poznan Foto: EURO Poznań 2012Koncert zespołu LOMBARD, atrakcje muzyczne i sportowe dla dzieci, konkursy i pokaz bajek – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na piknik PRZYJAZNY STADION. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na stadion miejski przy ulicy Bułgarskiej.

Na scenie, oprócz zespołu LOMBARD, będzie można posłuchać takich wykonawców jak Duet Magnus, Agnieszka Kubicka, Wielkopolanie i Zespół na Walizkach.

Dzieci będą mogły przez cały czas brać udział w konkursach i loteriach z nagrodami. Maluchy będą mogły również oglądać na wielkim telebimie bajki.

Podczas pikniku zaprezentują swoje umiejętności także dzieci z klubu Taekwondo. Ich występ nie zakończy się jednak na pokazie. Młodzi sportowcy będą również uczyć wszystkich chętnych i zachęcać do trenowania tego sportu.

Na piknikowej scenie zostanie zorganizowany pokaz mody prezentujący najnowsze, letnie kolekcje. Na scenie wystąpią również dzieci, które mimo niepełnosprawności realizują swoje pasje – tańczą i trenują boks.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć także piknikowego grilla.

Gdy trwać będzie piknik zostanie otwarty także sam stadion, dzięki czemu będzie można przyjrzeć się postępom prac na obiekcie przygotowywanym do rozgrywek Euro 2012. Jego otwarcie nastąpi już w tym roku, po wakacjach. Zwiedzanie stadionu rozpocznie się o godzinie 12:30, a niespodzianką będzie nowa trasa zwiedzania, która tym razem zacznie się od narożnika trybun III i IV, a prowadzić będzie wzdłuż linii boiska, przez tunel piłkarski i hol KKS Lech.

Naszym celem jest promowanie integracji i aktywności dzieci zdrowych i dzieci nie w pełni sprawnych – mówią organizatorzy pikniku spółka EURO Poznań 2012 i Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji – pod hasłem “Możemy wszystko” chcemy pokazać, że dzieci niepełnosprawne mogą uczestniczyć w tych samych aktywnościach sportowych i rozrywkowych, co ich rówieśnicy – mogą uprawiać sporty, tańczyć, a nawet wziąć udział w pokazie mody.

Dodatkowo podczas pikniku od godziny 10:00 do 17:00 będzie można nieodpłatnie skorzystać z usług przychodni rehabilitacyjnej. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z pedagogiem i psychologiem, a także skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych i dogoterapii. Zachęcamy, by z wyprzedzeniem dokonać zgłoszenia osobiście lub telefonicznie: Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji, ul. Bułgarska 5/7, IV trybuna Stadionu Miejskiego, tel. 61 / 8 687 688.

Piknik PRZYJAZNY STADION i drzwi otwarte na stadionie miejskim – parking przy stadionie (ul. Bułgarska i Ptasia) – niedziela 13 VI – od godziny 12:00 do 18:00

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz