LECH – LECHIA GDAŃSK 2:1

DSC06605  Foto:

93’00 rożny dla Lechii – KONIEC MECZU!

91’00 różny dla Lechii. piłka oddalona, ale kolejny atak lechii i jeszcze jeden i jeszcse!

92’00 rożny dla Lechii, potem atak, jeszcze jeden, Kotorowski leży, kolejny strzał – nie ma gola!

91’00 Lechia się nie poddaje – brawo!

90’00 Kotorowski dostaje żółtą kartkę za przedłużanie gry – sędzia dolicza 3 minuty

90’00 zuoełnie nie udany karny Lechii, ale kolejne akcje Lechii  – było niebezpiecznie

89’00 zmiana w Lechu – schodzi Peszko

88’00 atak gości powstrzymany ostatecznie przez Arboledę

87’00 piłka na naszej połowie, ale panujemy nad grą

86’00 Peszko zów w polu karnym – wywalczył rożny

84’00 piękna, szybka akcja Lecha – niestety Peszko zbyt daleko wypuścił piłkę, a tę złapał bramkarz Lechii

83’00 Stilić schodzi żegnany brawami

82’00 przepraszam – zmiana w Lechu – gotowy jest Jakub Wilk, ale za kogo?

81’00 szykuje się chyba kolejna zmiana w Lechii – atak gości, ale na szczęście zawodnik nie trafia w piłkę 😉

80’00 trybuny ożyły! 🙂 usmiech wraca na nasze twarze! jeszcze jeden! jeszcze jeden! krzyczą kibice – to idźmy za ciosem!

79’00 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PEEEEEEEEEEEEEEEEZSKO!

78’00 faulowany Wojtkowiak, próba ataku Lecha na bramkę i błyskawiczna odpowiedź Lechii

77’00 zmiana w drużynie gości

77’00 ponownie przepraszam za literówki 😉

75’00 ostatni kwadrans meczu – czy padnie jeszcze bramka? raczej tak, bo Lech cały czas atakuje, choć nie może przebić się przez obronę i nie może pokonać bramkarza (świetnego dzisiaj) Lechii

74’00 strzał pod bramkę i piłka trafia w ręce bramkarza, po chwili kolejna okazja znów nie wykorzystana

74’00 wolny dla Lecha

73’00 Lech dzisiaj popełnia zbyt dużo “niewymuszonych” błędów

72’00 kolejna akcja Lecha pod bramką gości, ale bramkarz Lechii ma dzisiaj swój dzień…

71’00 DSC06605

70’00 w końcu Lechia musi ustąpić pod takim naporem 🙂 nie ma mocnych!

69’00 Lech przeważ na razie na boisku – kolejne zamieszanie pod bramką gości

68’00 duże zamieszanie pod bramką Zielińskiego – była prawie bramka, ale prawie robi wielką różnicę…

67’00 Lewandowski stara się indywidualnie “iśc” na bramkę, ale z 3 “opiekunami” zostaje przystopowany

67’00 Bosacki powstrzymuje akcje Lechii wybijając na aut

66’00 wolny dla Lechii – prawie połowa boiska

64’00 zawodnicy biegają od bramki do bramki – mecz nabiera tempa – lepiej późno niż wcale – stilić dostaje żółtą kartkę

63’00 wzmaga się doping po pięknej akcji Lecha pod bramką – niestety nie było gola 🙁 Lechia po każdej nieudanej naszej akcji stara się kontratakować… żeby nie było z tego bramki

62’00 kolejny strzał – wysoko nad bramką…

61’00 bramkarz Lechii po raz kolejny broni strzał – piłka “szła w okienko”

60’00 rożny dla gości, ale wykonanie zupełnie bez pomysłu, bez sensu i bez konsekwencji

59’00 bandrowski zbyt łatwo traci piłke – to jest ostatnio reguła u Lecha – gdy jesteśmy pod bramką gości tak jakby piłka była zaczarowana 🙁

58’00 rożny dla gości

57’00 Lech atakuje bramkę Lechii – goście jednak bardzo dobrze przejmują piłkę – nie możemy się przebić przez obronę

56’00 Lechia atakuje, ale obrońcy byli na miejscu

55’00 lechia po rzucie wolnym pod bramkę Lecha, ale piłkę wyłapuje Kotorowski

54’00 akcja Lecha pod bramką gości, ale Lechia dzisiaj gra naprawdę dobrze – lech nie ma z nią łatwo

54’00 Kotorowski już stoi w bramce – gra zostaje wznowiona

53’00 Lechia miała pecha – piłka minęła pustą bramkę – Kotorowski uciepriał podczas obrony

51’00 paweł nowak (lechia) dostaje żółtą kartkę za przytrzymanie Arboledy – chwilę wczesniej Arboleda pięknie poradził sobie walcząc o piłkę z 3 gdańszczaninami 🙂

50’00 kriviec fauloawany, choć sędzia się z tym nie zgadza – gramy dalej

49’00 wznawiamy od wolnego… II połowa spokojnie, choć początki lepsze niż I połowy

Bandrowski zmienił Mikołajczaka

47’00 rożny dla Kolejorza

46’00 o mało co… duże zamieszanie pod bramką gości

mamy nadzieję, że II połowa będzie zdecydowanie lepsza 🙂

46’00 po małym zamieszaniu pod bramką gości – gwizdek i koniec pierwszej połowy

46’00 kolejny rajd na bramkę Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale ten rzuca się pod nogi Lewandowskiego

45’00 Lewandowski głową strzela do bramki, ale przestrzela

44’00 Mikołajczak strzela na bramkę gości, ale za słabo – jakby nie wierzył w sens tego strzału 🙁

43’00 Lewandowski stara się, ale stara się – skutecznie – również obrona Lechii

42’00 gwizdy, gwizdy… tracimy piłkę – oddajemy ją właściwie Lechii

41’00 gdańszczanie całkiem dobrze poczynają sobie na boisku – zupełnie jakby grali o awans – bardzo dobra postawa!

39’00 Lechia wykonuje rożny, ale piłka trafia na aut, kontratak lecha i Peszko stwarza poważne zagrożenie – bramkarz Lechii jednak wychwytuje piłkę

38’00 gwizdy kibiców – Lech chwilami ma problemy z grą… traci piłkę, gra niedokładnie

37’30 Lech znów w komplecie

37’00 faulowany zostaje Mikołajczak – konieczna interwencja lekarska – opuszca boisko

35’00 rożny, obrona Lecha i kolejny rożny dla Lechii

33’00 Lechia atakuje, oj… Orły do boju! bo trzeba odrobić straty 🙂

32’00 Lechia strzela bramkę z akcji – dobrej akcji – przyznajemy

32’00 wolny, choć prawie rożny dla gości

31’00 wolny dla Lechii, ale mamy najlepszą na świecie obronę 🙂

30’00 żółta kartka dla Bosackiego

30’00 coraz częściej jesteśmy pod bramką Lechii, coraz częsciej stwarzamy zagrożenie, choć goście nie pozostają dłużni

28’30 karny dla lecha – nie wykorzystany niestety 🙁

27 Lechia atakuje, ale karny zgasił trochę ich zapał

26’40 jeszcze jeden, jeszcze jeden! domagają się kibice! 🙂

26’00 bosacki wykonuje karny i GOOOOOOOOOOOOOL!

25’00 faul w polu karnym!

DSC06601

22’00 kolejna akcja i kolejne rozczarownie – a było tak blisko szczęścia ;(

21’00 jak to się sta ło, że ta bramka nie padła??!!

20’00 za nami 20 minut – mecz nie porywa niestety, choć kibice robią co mogą 🙂

19’37 budujemy akcje na połowie Lechii – misternie. nic z tego – za misternie, zbyt mało dokładnie 🙁

18’46 – kotorowski pięknie broni groźny strzał gości – KOLEJORZ! UWAGA – SKUPIĆ SIĘ CHŁOPAKI!

17;10 wolny dla Lechii – do bramki jakieś 20 metrów. strzał w sam środek muru – piłka znów w grze

16’10 kriviec podaje do peszki, ale ten oddaje bez walki piłkę gościom – w końcu jesteśmy gościnni prawda? 😉

14;50 każdy “zagapienie się” Kolejorza Lechia wykorzystuje – jk do tej pory mało skutecznie – na nasze szczęście

13’32 Lechia gra bez kompleksów, zatem jest szansa na to, że gra się pięknie rozwinie – może będzie ciekawiej niż podczas meczu z Wisłą?

12’40 kolejny atak Lechii, na szczęście Kotorowski był na miejscu

11’45 czy już przepraszałem za literówki? 😉 to teraz to robię, póoki nic ciekawego nie dzieje się na boisku

10’50 kaczmarek sfaulował kriva, ale skończtyło się na upomnieniu

drużyny chyba się badają, choć to lech stworzył jak na razie jedyne groźne sytuacje pod bramką Lechii

9’30 cały czas jesteśmy na płowie lecha – mecz jakoś się nie klei

8’01 zawodnik gości kontuzjowany – przerwa w meczu

7’23 piękna akcja lecha ale też rewelacyjna obrona bramki lechii 🙂

6’30 rożny dla lecha – niestety niewykorzystany – kontratak gości

6’04 akcja peszki podbramką lechii

5’17 poważne zagrożenie bramki Lechii,

5’00 jesteśmy cały czas na połowie gdańszczan

4’00 kotorowski wybija piłkę pod bramkę Lechii, ale Lewandowski traci piłkę – akcja wraca pod naszą bramkę

3’33 po zamieszaniu pod bramką rzut rożny dla Lechii

3’00 rzut wolny dla Lechii

1’40 – pierwsza akcja pod bramką gości

00 – zaczął się mecz

Mecz rozpoczął się od minuty ciszy- jedna z trybun zamieniła się w wielką biało-czerowną flagę