SIŁA LECHA! Lech grał z Legią. 1:0 (0:0)

lech_legia  Foto:

lech_legia

W meczu 23. kolejki Ekstraklasy podczas której Lech podjął na swoim stadionie warszawską Legię padł wynik 1:0. Jedyny decydujący przepiękny gol strzelił Stemir Stilić w 76. minucie pokonując bramkarza Legii.

Podczas meczu nie zabrakło błędów sędziego który w 68. minucie nie podyktował oczywistego rzutu karnego dla Lecha. Sytuacja była kuriozalna ponieważ Lewandowski podczas samotnego rajdu na bramkę Muchy został przez tego ostatniego złapany za nogi, za co Lewandowski ujrzał żółty kartonik. Kolejna wpadka sędziego miała miejsce kilka minut później gdzie ukarał obrońców Lecha żółtymi kartkami zdawałoby się tylko a to że bronili dojścia do bramki zgodnie z przepisami.

Na trybunach komplet kibiców! Przed meczem już panuje gorąca atmosfera na trybunach. Oby tak dalej! Od 19:00 zaczynamy śledzenie meczu.  lepszyPOZNAN.pl  też jest na Bułgarskiej 🙂 prosimy odświeżać stronę!

Kolejorz wbiegł na murawę w składzie: Burić, Arboleda, Bosacki, Gancarczyk, Wojtkowiak, Injac, Bandrowski, Peszko, Stilić, Kriwiec, Leandowski. Na trybunach ponad 13.000 kibiców! 🙂 Oto skład Legii: Mucha, Rzeźniczak, Kumbev, Astiz, Kiełbowicz, Szałachowski, Jarzębowski, Borysiuk, Iwański,Rybus, Grzelak.

18:59 – murawa wygląda – wreszcie – bardzo dobrze!

19:05 – takie czekanie jest denerwujące…

19:06 CHCESZ BYĆ WIELKI CHULIGANIE? JEDZ TATARA NA ŚNIADANIE! taki transparent (gigantyczny) zawisł na trybunach

19:07 – Lech w niebieskich koszulkach, Legia w czerwonych

19:08 – GRAMY!

19:10 – o mało co… Lech strzelał na bramkę Legii…

19:10 – PESZKO – piękny strzał na bramkę!

19:11 – Lech ma rożny. wykonany. cały czas jesteśmy pod bramką Legii

19:13 – Legia próbuje przejąć inicjatywę, ale na szczęście mało skutecznie. Kriwiec trochę ucierpiał, ale przypadkowo

19:14 – Legia pod bramką Lecha, ale po chwli wraca wszystko do normy – czyli na połowę Legii

19:15 – rożny… po strzale kolejny

19:16 – Peszko przestrzelił bramkę… szkoda. wcześniej strzelał Bandrowski, ale piłkę zatrzymali obrońcy

19:17 – Legioniści atakują, ale ze spalonego – taka była decyzja sędziego

lech19:19 – Borysiuk fauluje Peszkę! żółta kartka. Przechodzimy na inny zapis czasu 😉 podawać będziemy minuty meczu

14 – Lewandowski probuje strzelać, ale mao celnie

15 – Kriwiec strzelał po pięknej akcji – w okienko, ale piłka obroniona. Lech wyraźnie dominuje na boisku

24 – Legia coraz częściej pod naszą bramką

24 – Lewandowski faulowany przez Kumbev’a (żółta kartka)

27 – Jarzębowski strzela na bramkę Lecha – za wysoko – uffff…

40 – Iwański strzela, robi się gorąco pod naszą bramką – Burić broni

43 – kolejna próba ataku na bramkę Muchy – ładne akcje Lecha – póki co nieskuteczne

44 – Stilić na spalonym – było blisko bramki!

45 – Peszko dośrodkowuje, Lewandowki nie dochodzi do piłki – piękna akcja!

46 – koniec I połowy. Lech długo był górą. Legia zaczyna odrabiać straty. Zobaczymy jak będzie wyglądała gra po korektach trenerów…

Lech jest już na boisku. Czekamy na Legię – pewnie dostają dawkę porad od trenera 😉 Już są. Radović wszedł za Rybusa

46 – Lech atakuje pięknie!

46 – Lech marnuje 100% szanse! jak to możliwe??!! Nieważne – TAK TRZYMAĆ!

49 – Legia zmontowała akcję na naszą bramkę, ale obrona jest na miejscu – rożny – na szczęście zmarnowany 😉

51 – Stilic – goool! nie – spalony… szkoda.

53 – Lech stara się – cały czas pod bramką Legii – cały czas nieskutecznie. ciśniemy jednak mocno!

54 – Grzelak blisko naszej bramki – było gorąco!

55 – Lewandowski zagroził bramce Muchy – ten jest dzisiaj rewelacyjny

56 – Szałachowski strzela na naszą bramkę – dzieje się na boisku – oj dzieje! nie nadążamy pisać 😉

57 – Peszko faulowany – rzut wolny, po akcji Lewandowski strzela na bramkę legii – zabrakło kilku centymetrów!

59 – wznowienie gry po przerwie – sędziemu nawaliła słuchawka 😉

62 – Lewandowski sam na sam z Muchą – zaczyna się przepychanka wśród zawodników. Mucha fauluje Lewandowskiego – powinien być karny! dlatego te przepychanki. Kończy się kartką żółtą dla Lewandowskiego – za co??!!

63 – Legia zmarnowała szansę na bramkę – też 100%! Jest rożny – też zmarnowany

66 – pięknie stworzona akcja Lecha i strzał na bramkę – kończy się rożnym

66 – Radović – żółta kartka

67 – po rożnym próba kontry Legii, ale szybko powrót Lecha na połowę Legii – próba kolejnego ataku, ale Lewandowski na spalonym

69 – Bosacki fauluje Grzelaka i dostaje żółtą kartkę – bardziej za reakcję niż faul

70  – wolny z 26 metrów – Legioniuści strzelają zbyt słabo – nadal bez bramek

72 – corner dla Lecha – po dośrodkowaniu nikt nie przyjął piłki, zabrakło zamknięcia 🙁

73 – cały czas Lech ma przewagę

74 – Grzelak źle przyjmuje piłkę i marnuje szansę na polu karnym – jest rożny. Lech kontratakuje ale nieskutecznie

75 – znów marnujemy szanse 🙁

75 – rzut wolny dla Lecha – Stillić – GOOOOOOOOOOOOL! 1:0!!!!

78 – po faulu znów przepychanki 🙁 Grzelak dostaje żółtą kartkę

79 – zmiana w Legii – za Jarzębowskiego wchodzi Mięciel

81 – Lewandowski sam na sam z Muchą, ale ten odbiera mu piłkę

86 – wracamy po przerwie technicznej – i do razu trafiamy na groźną akcję Legii pod naszą bramką – nadal LECH prowadzi!

87 – faule, faule i rzut wolny dla LECHa – kolejny błąd sędziego, bo zaczęliśmy my faulować – 23 metry do bramki. Strzał, ale nieskuteczny – szkoda