Polscy ratownicy są już w kraju! Wrócił również strażak z Poznania – Marcin Ratajczak. Pierwotnie ich powrót planowano na sobotę, ale doszło do awarii rządowego samolotu. Wylądowali w Warszawie w niedzielę po godzinie 22:00. Mieli po drodze dwa między lądowania. Teraz należy im się przede wszystkim odpoczynek. Przełożeni ratowników deklarują również, że będą otoczeni fachową opieką.
Wrócili do kraju!


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)











![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-300x200.jpg)
Dodaj komentarz