Wybory? Możesz głosować już dziś. Na sport.

2014

2014Nasze miasto ubiega się o organizację 2. Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku. Rywalami Poznania są meksykańskie miasto Guadalajara oraz chińskie Nanjing. Zdaniem władz Poznania to ogromna szansa na organizację prestiżowej imprezy sportowej w Polsce i kolejnego wielkiego wydarzenia w naszym mieście. Każdy, komu podoba się ten pomysł może go poprzeć głosując na nasze miasto w internecie na portalu FACEBOOK o raz na specjalnej stronie. W tej chwili jest ponad 36.000 osób z całego świata na facebook-u, które popierają tę ideę. Podczas Sesji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego w Vancouver (10.02.2010), Poznań przedstawi członkom MKOl swoją finałową prezentację . Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że wyrażenie poparcia dla danej kandydatury może mieć bardzo duży wpływ na wybór organizatora Igrzysk 2014.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium

Pogoda w Poznaniu

°C
___
______
 • Low Temp. ___°C
 • High Temp. ___°C
___
______
Października 29th 2020, czwartek
°C
   ___
 • TEMPERATURE
  °C | °C
 • HUMIDITY
  %
 • WIND
  m/s
 • CLOUDINESS
  %
 • SUNRISE
 • SUNSET
 • PT 30
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • SOB 31
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • NIE 1
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • PON 2
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • WT 3
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • śR 4
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %