Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
11
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
7
,
11
,
14
,
14
,
19
,
91
,
przystanek Hetmańska Wiadukt
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
13 38 48 58
12 24 34 39 54
09 18 24 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 34 54
14 17G 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 43G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
18 55
15 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 54
14 34 43G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Czecha
Żegrze III
Żegrze II
Żegrze I
Rondo Żegrze
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
2 - Rolna
3 - Traugutta
5 - Kolejowa
6 - Głogowska/Hetmańska
7 - Głogowska/Hetmańska n/ż
8 - Rynek Łazarski n/ż
9 - Park Wilsona n/ż
11 - Dworzec Zachodni
13 - Most Dworcowy n/ż
15 - Rondo Kaponiera
16 - Ogrody
18 - Żeromskiego n/ż
20 - Polna n/ż
22 - Rynek Jeżycki n/ż
24 - Most Teatralny
25 - Poznańska
27 - Wielkopolska
28 - Klin
29 - Nad Wierzbakiem
30 - Sołacz
32 - Uniwersytet Przyrodniczy
33 - Bonin
34 - Św. Leonarda
35 - Os. Winiary
36 - Lutycka Szpital
37 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911