Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Mustangi nie pozostawiły złudzeń
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
173
,
185
,
227
,
312
,
320
,
321
,
323
,
341
,
342
,
przystanek Zawady n/ż
Kierunek: Promnice/Północna
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
45
39
29 54M S
54
24
24
34
44
44
39Z
19M 35Z
10M 50
35Z
05Z
04Z 57Z
14Z
43
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Zawady n/ż
1 - Koronkarska n/ż
2 - Studzienna n/ż
3 - Rynek Wschodni n/ż
5 - Główna n/ż
7 - Bałtycka n/ż
8 - Gdyńska n/ż
9 - Czerwonacka n/ż
10 - Karolin PKM n/ż
12 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
13 - Koziegłowy/Szkoła n/ż
14 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
15 - Koziegłowy/Os. Leśne
17 - Czerwonak/Cmentarz
18 - Czerwonak/Błękitna
19 - Czerwonak/Zalesie n/ż
21 - Czerwonak/Szkolna
22 - Czerwonak/Szkolna n/ż
23 - Czerwonak/Żurawia n/ż
24 - Czerwonak/Gajowa n/ż
25 - Czerwonak/Zdroje
26 - Czerwonak/Gajowa n/ż
27 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
28 - Czerwonak/Szkolna n/ż
29 - Czerwonak/PKM
30 - Czerwonak/Kręta
31 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM
32 - Czerwonak/Elewator n/ż
32 - Czerwonak/Elewator
34 - Miękowo/Kolejowa n/ż
35 - Miękowo/Słowackiego n/ż
36 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
37 - Miękowo/Kolejowa n/ż
38 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
39 - Owińska/Parkowa
40 - Owińska/PKM
41 - Owińska/Lipowa
42 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
44 - Bolechowo/Przejazd n/ż
46 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
47 - Bolechowo-Os./Szkoła
49 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
51 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
53 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
55 - Bolechowo-Os./Zespół Szkół
57 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
59 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
61 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
63 - Promnice/Północna
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911