tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 10, 12, 14, 15, 18, 19, | |||||||
przystanek AWF | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 41 52 03 12 25 40 49 55 10 25 34 40 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 04 10 25 35 40 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 57 27 57 27 57 13 24 44 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF 1 - Półwiejska 3 - Wierzbięcice 4 - Poznań Główny 6 - Głogowska/Hetmańska 8 - Rynek Łazarski 10 - Park Wilsona 12 - Dworzec Zachodni 14 - Most Dworcowy 16 - Rondo Kaponiera 17 - Most Teatralny 19 - Rynek Jeżycki 21 - Polna 23 - Żeromskiego 25 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy