autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 226, | |||||||
przystanek Lutycka Szpital n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 16 31 46 00 10 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 26 41 56 09 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 18 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 18 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 50 10 30 50 10 30 50 10 30 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 18 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska Białczańska n/ż Rzepeckiej n/ż Tułodzieckiej n/ż Strzeszyńska Lisner n/ż Instytut Genetyki n/ż Strzeszyńska n/ż Lutycka Szpital n/ż 1 - Trójpole n/ż 2 - Os. Powstańców W-wy 3 - Aleje Solidarności 4 - Wyłom n/ż 5 - Księcia Mieszka I n/ż 6 - Słowiańska n/ż 7 - Urbanowska n/ż 8 - Przepadek n/ż 9 - Urząd Marszałkowski n/ż 11 - Libelta n/ż 13 - Zamek n/ż 17 - Rondo Kaponiera 18 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy