tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 2, 5, 5, 6, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 18, 152, 162, 166, 174, 181, 184, 196, 201, | |||||||
przystanek Rondo Rataje | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 26 36 46 55 09 23 38 53 08 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 47 03 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 13 43 13 39 59 19 39 59 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje 1 - Rondo Rataje 2 - Kórnicka 3 - Kórnicka 4 - Politechnika 5 - Most Św. Rocha 6 - Pl. Bernardyński 7 - Wrocławska 8 - Aleje Marcinkowskiego 9 - 27 Grudnia 10 - Gwarna 11 - Zamek 13 - Rondo Kaponiera 14 - Głogowska/Hetmańska 16 - Rynek Łazarski 18 - Park Wilsona 20 - Dworzec Zachodni 22 - Most Dworcowy 24 - Bałtyk 26 - Matejki 27 - Wojskowa 29 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 30 - Ostroroga 31 - Grochowska 32 - Drzewieckiego 33 - Stadion Miejski 34 - Węgorka 35 - Rondo Skubiszewskiego 36 - Budziszyńska 36 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Autobusy w aglomeracji