Ulica Gołebia

Adres: Gołebia
Poznań

Ulica Gołebia - zapowiedzi wydarzeń

Map data © OpenStreetMap
Data wydarzenia: 7.09.2013 - start godzina 10:30

Gołębia inspiruje na pożegnanie lataTakich lokalnych inicjatyw, w których uczestniczyć mogą mieszkańcy całego naszego fyrtla jest coraz więcej, choć cały czas… za mało. Chcemy więcej i jest szansa, że pojawiać się będą kolejne. Zapraszamy na Pożegnanie lata na ulicę Gołębią.

Pierwsze zajęcia odbyły się już w piątek. Architekci poprowadzili po południu warsztaty aranżacji wnętrz. Najwięcej atrakcji organizatorzy przygotowali na sobotę. Bawić będzie się można już od rana.

Hitem mają być warsztaty rysunku.

10:30 – warsztaty nordic walking – sklep Taternik

11:00 – 12:00 – zrób sam lizaka – Manufaktura Cukierków – ul. Wrocławska 12

11:00 – zwiedzanie z przewodnikiem Visit Poznań – tym razem tematem przewodnim będzie Architektura. Odwiedzimy Plac Kolegiacki, Bazylika Farna i krużganki, Szkoła Baletowa, wejście na barokowy dziedziniec szkoły, następnie kamieniczki Gołębiej i Wrocławskiej.

11:45 – szkoła rysunku – sklep Rotring – zajęcia prowadzi pracownia Sztukolada – tematem przewodnim będzie Moje miasto

11:45 – warsztaty z kawą w tle – temat smak. Omówienie podstawowych smaków u człowieka, zapach kawy świeżej, porównanie ze zwietrzałą, szukanie defektów w kawie. Jak odróżnić kawę przemysłową od arabik speciality. Testowanie.

12:00 – warsztaty dla dzieci – przygotowane przez animatorów firmy Mokoloko – zabawy na pożegnanie lata, malowanie twarzy i balonowe kreacje

Gołębia Inspiruje Foto: Gołębia Inspiruje