Siatkówka: brąz energetyczek!

Ealka o 3. miejsce I ligii Kobiet w siatkówce - Enea Energetyk  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

To było spotkanie godne brązowego medalu I Ligii Kobiet. Do Poznania przyjechał zespół, SAN – Pajdy Jarosław, który u siebie przegrał z energetycznymi 3:0, jednak nie zamierzał się poddawać w walce o trzecie miejsce. Enea Energetyk Poznań – SAN – Pajda Jarosław 3:2 (21:25, 25:10, 22:25, 25:21, 17:15)

Pierwszy set padł łupem gości. W drugim biszkopty zatrzymały się i poznanianki bardzo szybko zakończyły partię i doprowadziły do remisu. Mecz trwał nadal i podkarpacianki nie zamierzały się poddawać. Trzeci set był dla jarosławianek, a czwarty dla gospodyń, co oznaczało rozstrzygnięcie w tie-breaku. Ostatnia partia nie skończyła się w regulaminowych 15 punktach i trzeba było walczyć, do dwóch punktów przewagi. Ostatecznie lepsze okazały się energetyk girls.

Enea Energetyk Poznań – SAN – Pajda Jarosław 3:2 (21:25, 25:10, 22:25, 25:21, 17:15)

MVP: Daria Skomorowska

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter